Košík je prázdný.

CAROLLINUM - HRDÝ PARTNER ZNAČKY ROLEX

NAŠE HISTORIE
Carollinum je rodinná společnost, lídr v prodeji luxusních hodinek v České republice.  
Na trhu působíme již od roku 1996.

RODINA CAROLLINUM

Jsme rodinná společnost, jejíž majitelkou je podnikatelka Tamara Kotvalová. Již více než dvacet let se věnujeme prodeji luxusního zboží. Soustředíme se na maximální kvalitu našich služeb, profesní odbornost a osobní péči o zákazníky. 
 

JEDINÝ MONOBRANDOVÝ BUTIK ROLEX V ČR

Status naší prodejny v Pařížské ulici 14 jako jediného monobrandového butiku v ČR potvrzuje důvěru, kterou Rolex ve společnost Carollinum vkládá. Oficiálním partnerem značky Rolex jsme již od roku 2004. Samostatný butik pro výhradní prodej značky Rolex jsme za obrovského zájmu milovníků kvalitních hodinek otevřeli v roce 2012.
 

BUTIK SVĚTOVÝCH PARAMETRŮ

V roce 2019 byl Carollinum ROLEX Boutique rozšířen o další prostory a renovován v nejnovějším konceptu a designu. Bylo nám ctí, že otevření našeho butiku se ve společnosti majitelky Carollina Tamary Kotvalové osobně zúčastnil i globální CEO značky Rolex Jean-Frédéric Dufour.
 
„Rolex je synonymem kvality a dokonalosti v oboru luxusního zboží. Nejvyšší standardy kvality a služeb jsou nedílnou součástí značky Rolex i našeho vlastního podnikání,“ říká Tamara Kotvalová, majitelka rodinné společnosti Carollinum.
Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.