Velkoobchod


Carollinum je předním distributorem luxusních hodinek, psacích potřeb, koženého zboží a doplňků v ČR.
Exkluzivně pro ČR velkoobchodně zastupujeme značky Montblanc, Baume & Mercier, MIDO a Hamilton.

Zastupujeme tyto značky

Náš tým

Jan Valenta

Brand manažer a manažer velkoobchodu
V Carollinu od roku 2003
Již více než dvacet let se můžeme pyšnit výhradním zastoupením čtyř prestižních značek Hamilton, Montblanc, Baume & Mercier a Mido. Obracejí se na nás klienti, kteří chtějí svému obchodnímu partnerovi nebo zaměstnanci poděkovat dárkem trvalé hodnoty. 
„Téměř dvacet let pomáhám našim maloobchodním partnerům budovat úspěšné prodejny s hodinkami a luxusním zbožím po celé ČR a na Slovensku. Námi distribuované prestižní značky jsou zárukou spokojenosti vašich zákazníků i růstu vašich obratů.
Firemní klientela si naše značky oblíbila pro jejich exkluzivitu a zároveň cenovou variabilitu – vždy najdeme krásný dárek nebo ocenění, ať už jde o symbolickou drobnost, nebo hodnotný dar. Bude mi ctí představit vám naše kvalitní hodinky, psací potřeby a doplňky.“

Marie Kaněrová

Logistika
Ráda vám poskytnu informace o dostupnosti zboží, zajišťuji také logistiku, fakturaci a distribuci. V oddělení velkoobchodu je mým cílem, aby všechno perfektně klapalo. Mým úkolem je zařídit plynulý chod vašich objednávek námi distribuovaných značek Montblanc, Hamilton, Baume & Mercier a MIDO.

Marie Trončinská

obchodní zástupce velkoobchodu
V Carollinu od roku 2017
„Portfolio našeho velkoobchodu je široké a zorientovat se v něm se vám někdy může zdát náročné. Ráda vám pomohu seznámit se s naší nabídkou a vybrat pro vás a vaše klienty ty nejlepší produkty. Můžete se na mě obracet s požadavky ryze obchodními, ale i v případě zájmu o vzdělávání a školení. V našem pražském showroomu jste kdykoli vítáni.“

Velkoobchodní síť

Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.