Košík je prázdný.


Vyrobeno pro výdrž

ZÁRUKA ODOLNOSTI
Hodinky Rolex jsou navrženy a vyrobeny tak, aby vydržely. Od prvního návrhu až do okamžiku, kdy hodinky Rolex opustí dílnu, je každý krok jejich vývoje a výroby podroben jedinému zásadnímu požadavku: požadavku kvality. V důsledku toho pak není doba fungování hodinek Rolex nijak omezena, hodinky se předávají z generace na generaci a žijí mnoho životů.
SVĚŘTE SE ODBORNÍKŮM
Doba mezi servisními kontrolami je dlouhá a vaše hodinky si zaslouží tu nejpečlivější pozornost. Jako autorizované servisní centrum Rolex vám ‭
Carollinum‬ nabízí prvotřídní poprodejní servis. Díky náročným standardům
a vysoké odbornosti našich hodinářů mohou vaše hodinky Rolex nadále
plnit svou funkci s vynikající spolehlivostí
a výjimečnou krásou.

SERVIS PRO VAŠE HODINKY ROLEX ZAJIŠŤUJE CAROLLINUM‬


Doba mezi servisními kontrolami je dlouhá a vaše hodinky si zaslouží tu nejpečlivější pozornost. Jako autorizované servisní centrum Rolex vám ‭Carollinum‬ nabízí prvotřídní poprodejní servis. Díky náročným standardům a vysoké odbornosti našich hodinářů mohou vaše hodinky Rolex nadále plnit svou funkci s vynikající spolehlivostí a výjimečnou krásou.


VAŠE AUTORIZOVANÉ SERVISNÍ CENTRUM

Hodináři v našich špičkových dílnách jsou školeni podle přísných kritérií excelence a jsou pravidelně hodnoceni firmou Rolex. Od úpravy délky náramku až po restaurování historických hodinek, každý druh servisní operace u hodinek Rolex lze svěřit firmě ‭Carollinum‬.
 

SERVISNÍ POSTUP FIRMY ROLEX

Servisní postup firmy Rolex má zajistit, aby každé hodinky opouštějící dílnu Rolex splňovaly své původní funkční a estetické specifikace. Každý strojek projde plným generálním servisem a každé pouzdro a náramek jsou pečlivě ošetřeny, aby se plně obnovil jejich lesk. Důkladně se testuje přesnost měření času a vodotěsnost, aby byla zaručena úroveň kvality a spolehlivosti, kterou od hodinek Rolex přirozeně očekáváte.

DVOULETÁ SERVISNÍ ZÁRUKA

Po kompletním servisu je na vaše hodinky Rolex poskytována dvouletá servisní záruka. Tato záruka vylučuje jakékoli poškození nebo zhoršení kvality způsobené nehodou nebo nesprávnou manipulací s hodinkami. Jakýkoli zásah třetí strany, který není autorizován firmou Rolex, nebo doplnění jakýchkoli dílů či příslušenství, které nebyly vyrobeny firmou Rolex, znamená okamžitou neplatnost servisní záruky.
Servis vašich hodinek Rolex
kontaktujte carollinum
Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.