Luminor Due GMT Power Reserve 72 h

Novinka Luminor Due GMT Power Reserve 72 h je opět miniaturizovaným nástupcem modelů Panerai se stejnými komplikacemi.

Kde koupit

Kolekce Luminor Due je novou kapitolou manufaktury Panerai (byla představena v roce 2016). Snoubí v sobě všechny designové i funkční vlastnosti modelů Luminor vyráběných mezi lety 1930 a 1950. Přidanou hodnotou je až o 40 % tenčí design - původně robustní Panerai jsou díky kolekci Luminor Due mnohem pohodlnější do obleku pod manžetu košile.

Novinka letošního veletrhu SIHH 2018 Luminor Due GMT Power Reserve 72 h je opět miniaturizovaným nástupcem modelů se stejnými komplikacemi. Oproti předchozím je až o 3,1 mm tenčí, což si opět vyžádalo zmenšení strojku – při komplikacích a zachování třídenní rezervy chodu jde o úctyhodný výkon hodinářů.

Ocelové pouzdro o průměru 45 mm a výšce 4,8 mm je osazeno manufakturním strojkem P.4002 s automatickým nátahem a rezervou chodu 3 dny. Antracitový broušený číselník je zdobený metodou sunburst. Nechybí malá datumovka, GMT ručička, ukazatel dne a noci pro druhou časovou zónu, decentralizovaná vteřinová ručička a ukazatel rezervy nátahu. Voděodolnost 30 m.

Vybrané články z magazínu: