Košík je prázdný.

Panerai Luminor Marina: Karbon jim sluší

Hodinky Luminor Marina Carbotech – 44 mm, první novinka letošního roku z dílny Panerai, jsou ztělesněním technických inovací, jež značka kontinuálně zavádí. Kultovní styl modelu Luminor Marina byl originálně přepracován, využity při tom byly pokrokové materiály.
Panerai Luminor Marina: Karbon jim sluší
Mají všechny prvky tradičních potápěčských hodinek Panerai: korunku chráněnou krycím můstkem, sendvičový číselník s luminiscenčním podkladem, vodotěsnost 30 barů i řemínek s voděodolnou úpravou. 

Čím však překvapí, je váha. Pouzdro o průměru 44 mm je vyrobené z moderního materiálu Carbotech, vyvinutého v Panerai v oddělení Laboratorio di Idee, a váží pouhých 96 gramů. Kompozit tvořený překrývajícími se vrstvami karbonových vláken je odolný proti nárazům i korozi, jeho specifický vzhled je zajímavý i tím, že je výsledek u každého modelu odlišný, a tak je co kus, to originál.

Nová kombinace hypermoderního pouzdra s tradičním sendvičovým číselníkem s luminiscencí Super-LumiNova dává na odiv do modra zbarvené indexy, ručky a číslice, které ve tmě září zeleně. Viditelnost je tak zajištěna i v hlubinách temných vod. V pouzdře pracuje automatický strojek P.9010 s třídenní rezervou chodu a dvěma perovníky. Černý číselník s bílými nápisy a datumovkou na pozici 3 je ozvláštněn mimostřednou sekundovou ručkou na pozici 9. Kalibr pochází z manufaktury v Neuchâtelu a k jeho sestavení je potřeba dvě stě komponentů. Celý mechanismus je ukryt pod titanovým dýnkem, to je stejně jako spona u řemínku potaženo černým DLC povlakem.
 

Model: Luminor Marina Carbotech – 44 mm

Reference: PAM01661

Kalibr: automatický P.9010 s rezervou chodu 3 dny

Pouzdro: 44 mm, materiál Carbotech

Sklo: safírové

Vodotěsnost: 300 m (30 barů)

Kde koupíte?

Carollinum
Pařížská 11, Praha 1
více informací
Kateřina Daňková
Kateřina Daňková
Vedoucí marketingového oddělení

„Společnost Carollinum je lídrem na trhu, kreativní a neotřelý marketing je pak její důležitou vizitkou. V posledních letech rezonuje naše ambasadorská kampaň s přáteli značky, můžete mezi nimi poznat armádního generála Emila Bočka, architektku Evu Jiřičnou, kardiochirurga Jana Pirka či profesionální české sportovce. Jsme také pyšní na firemní časopis Umění času. Hodinkami jednoduše žijeme.“

Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.