Košík je prázdný.

Panerai ukázal nové potápěčské hodinky v černé barvě

Milujete potápění a vodní sporty? Pokud ano, tak v tom případě vás nesmí minout novinka manufaktury Panerai. Ta totiž na uplynulém ženevském veletrhu SIHH 2019 představila nové potápěčské hodinky - Panerai Submersible Carbotech.
Panerai ukázal nové potápěčské hodinky v černé barvě
Jak již název napovídá, vyrobeny jsou ze speciálního materiálu Carbotech. Při jeho vyvíjení se zpracovávají karbonová vlákna, která se za kontrolované teploty stlačují společně s polymerem PEEK. Výsledný materiál je tak lehký a pevný zároveň, přičemž si zachovává specifické vlastnosti jako například vysokou odolnost vůči korozi a vnějším otřesům. Carbotech je navíc lehčí než ušlechtilá ocel nebo titan.

Nový model značky Panerai o šířce pouzdra 47 mm je vyráběn v matné černé barvě, doplněn je o pryžový řemínek, který je vhodný právě pro potápění a vodní sporty. Ciferník je rovněž v temné černé barvě a značení hodin a ručičky mají modré akcenty využívající technologii Super-LumiNova ®. Ta zaručuje perfektní viditelnost za jakýchkoliv světelných podmínek.

Panerai Submersible Carbotech disponují automatickým strojkem P. 9010 s rezervou nátahu až 72 hodin.

Model - reference: PAM01616

Kalibr: Automatický strojek P. 9010

Průměr pouzdra: 47 mm

Voděodolnost: 300 m

Safírové sklíčko

Hodinky Panerai prodává butik Carollinum

Kde koupíte?

Carollinum
Pařížská 11, Praha 1
více informací
Carollinum
Carollinum
Připravujeme pro vás články z hodinářského oboru a přinášíme vám inspirativní témata. Pronikněte do světa, který se zahalen aurou horologického umění a zvukem tikající setrvačky.
Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.