Košík je prázdný.

Ronde Louis Cartier

Za vznikem moderní kolekce je dlouhý příběh, který se line až k roku 1937. Kulaté hodinky v elegantním provedení nesou typicky „cartierovský“ podpis. Výrazné římské číslice ukrývají tajný prvek Cartier, tedy nápis, jenž je součástí písmene V tvořícího číslo sedm. Číselník se při kontaktu s denním světlem rozzáří, decentní gilošování dotváří celkový luxusní dojem. Nechybí ani korálková korunka s kabošonem safíru a kulatá minutová stupnice připomínající železniční trať a pražce. 

Čtyřiadvacetihodinová škála je víceméně dekorativní, neboť hodinky nedisponují ukazatelem druhé časové zóny. Modely s diamantovou lunetou či zdobené kusy s briliantovým číselníkem mají diamant v korunce. Menší modely jsou osazovány quartzovými strojky, větší pak mechanickými. 
 

Nejoblíbenější modely

Cartier Ronde Solo de Cartier WSRN0021
83 000 Kč
Na dotaz
Rezervace
Cartier Ronde Solo de Cartier WSRN0022
92 500 Kč
Na dotaz
Rezervace
Cartier Ronde Solo de Cartier W6701004
72 500 Kč
Na dotaz
Rezervace
Cartier Ronde Solo de Cartier W6701010
92 500 Kč
Na dotaz
Rezervace

Co jste možná nevěděli…

Cartier představil také kolekci Rotonde de Cartier. Od Ronde se na první pohled v mnohém neliší, nicméně rozdíl poznáte především na tvaru pouzdra, Ronde má kulaté zaoblené nožky, Rotonde je má rovné s přísnými hranami.  
 

Ronde Solo 

Linie Ronde Solo si zachovává dokonale laděnou klasickou eleganci a hodinky Ronde Louis Cartier jí slouží jako inspirace. Očekávejte římské číslice, modřené ručky a minutovou škálu. Dostupná je v této řadě i varianta v oceli, a to hned v několika velikostech pouzdra. Rozdíl je v korunce, zde není osazená pravým safírem, nýbrž syntetickým spinelem. Ručky na světlém číselníku mají jiný, tentokrát mečovitý tvar. Navíc je možnost zvolit k hodinkám ocelový tah a variovat barvy řemínku.


 

Ronde Croisière de Cartier

Výrazná luneta inspirovaná historickými potápkami je hlavním vizuálním prvkem odlišujícím tuto menší linii od ostatních hodinek Ronde. Mají 42mm pouzdro, dostupné jsou i v oceli a pohání je automatický in-house strojek. Přínosem je zvýšená vodotěsnost, která je 100 metrů, znamená to, že hodinky vydrží i plavání. Korunka je jako vždy osazena drahokamem, v tomto případě je drážkovaná, tedy maskulinnější a praktičtější. 


 

Rotonde de Cartier Astromystérieux

 
Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.