Cartier představil cenově dostupnou novou řadu Santos-Dumont

Jedno z překvapení na uplynulém ženevském veletrhu SIHH 2019 si připravil hodinářský dům Cartier. Představil zcela novou řadu nazvanou Santos-Dumont. Vychází z designu hodinek Santos, jsou tenké, vždy jen s koženým řemínkem a quartzovým strojkem. Její devízou je především cenová dostupnost.
Cartier představil cenově dostupnou novou řadu Santos-Dumont

Hodinářská švýcarská značka Cartier se profiluje nejširší portfoliem modelů hranatých tvarů. Již její ikonické hodinky Santos byly inspirovány strojem, s kterým létal brazilský letec Alberto Santos-Dumont. A nejinak je tomu u zmiňované novinkové řady, která DNA značky reflektuje. Je nabízena ve dvou velikostech – menší o šířce pouzdra 38,5 mm a větší o šířce 43,5 mm. Tělo z ušlechtilé oceli nebo ve zlatě je vždy doplněno o kožený řemínek z aligátora.

Puristický tvar číselníku zobrazující hodiny a minuty je vděčnou nadčasovou klasikou úspěšně se prodávající po celá desetiletí. Hodí se tak jak ke klasickému obleku, tak i k méně formálním příležitostem.

Cartier je kromě hodinářské tradice ve světě znám jako výrobce luxusních šperků. S řadou Santos-Dumont se však chce stát dostupnějším. Proto novinku nabízí čistě jen s quartzovým strojkem. Díky tomu jsou tyto modely v příznivější cenové relaci ve srovnání s řadou mechanických hodinek Cartier Santos. Pro mnohé zájemce tak mohou posloužit jako první krok do světa luxusu a hodinářského umění.

Kalibr: quartzový strojek

Průměr pouzdra: 38,5/43,5 mm

Voděodolnost: 5 bar

Safírové sklíčko

Kde koupíte?

Carollinum
Pařížská 11, Praha 1
více informací
Carollinum
Carollinum
Připravujeme pro vás články z hodinářského oboru a přinášíme vám inspirativní témata. Pronikněte do světa, který je zahalen aurou horologického umění a zvukem tikající setrvačky.
Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.