Košík je prázdný.

Clair de Rose

Čistě dámská kolekce klasických, nadčasových a neskrývaně ženských hodinek získala v roce 2017 novou podobu, ovšem stále vychází z historie značky a jejích estetických pilířů. Sází na nesmírně elegantní kombinaci stříbrné a královské modři, v níž jsou vyvedené ručky či jemně tvarované římské číslovky. Měňavý číselník je dekorován jemným reliéfem. Decentní kruhové pouzdro zdobí nápadná korunka, v níž je zasazen kabošon z modrého spinelu, k typickým rysům patří také motiv tudorovské růže na zadní straně pouzdra. Šest konfigurací hodinek lze pořídit ve třech různých velikostech pouzdra o průměru 26, 30 a 34 milimetrů. 

Nejoblíbenější modely

TUDOR Clair De Rose M35800-0004
73 600 Kč
Na dotaz
Zjistit dostupnost

Co jste možná nevěděli…

V portfoliu značky Tudor má zastoupení dámských hodinek velmi dlouhou tradici sahající až do 30. let. Nová podoba hodinek Clair de Rose kombinuje ověřené prvky z dřívějších kolekcí jako Princess, Glamour nebo Miss Tudor. Právě od Miss Tudor si vypůjčila i originální pojetí korunky.
 

Lídr kolekce

Mezi modely kolekce Clair de Rose jsou dlouhodobě oblíbené ty s pouzdry o průměru 34 mm. Model s referencí M35800-0001 vyniká kontrastem opalizujícího stříbrného číselníku s modrými indexy, s římskými číslicemi a samozřejmě také charakteristickou velkou korunkou s kabošonem z modrého spinelu. Luxusní dojem podtrhuje ocelový tah.


 

Tudor - Clair de Rose

 
Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.