Košík je prázdný.

Limitovaná edice hodinek Tudor Black Bay Chrono Dark již nyní v prodejně Carollinum

Partnerství s novozélandskou ragbyovou reprezentací, pro většinu fanoušků známou jako All Blacks, vyústilo v představení limitované edice hodinek Black Bay Chrono v celočerném provedení.
Limitovaná edice hodinek Tudor Black Bay Chrono Dark již nyní v prodejně Carollinum
Značka Tudor je oficiálním partnerem Mistrovství světa v ragby. S dynamickým sportem pro tvrdé chlapy je značka silně spjata od roku 2017 a nyní představuje limitovanou edici Black Bay Chrono Dark. 

Pozornost obrátila k nejznámějšímu ragbyovému týmu na světě, k hráčům, kteří nastupují v černých dresech a před hrou provozují téměř posvátný rituál bojového tance haka. Velikost edice, momentálních 1 181 hodinek, byla vygenerována podle celkového počtu hráčů, kteří za národní tým hráli od jeho založení v roce 1884. S každým nově příchozím členem All Blacks budou vyrobeny další hodinky.

Matný PVD finiš pouzdra byl vyvinut ve spolupráci s NASA, jde o unikátní tenký film, který na povrchu dokonale souzní s kovem, v tomto případě s ocelí. Černá barva byla vybírána samozřejmě tak, aby byla pojítkem mezi ragbyovým týmem a novinkou Black Bay Chrono Dark od Tudor. Chronograf Tudor je in-house mechanismus ceněný napříč hodinářskými značkami. Kalibr MT5813 vychází z chronografu B01 od Breitling. Je doplněn o signovaný rotor a setrvačku s vláskem z křemíku z dílny Tudor. Při plném natažení automatického chodu je odhodlán jít minimálně 70 hodin. Certifikovaný chronometr COSC pracuje na frekvenci 4 Hz.

Tento chronograf je uložen v 41mm ocelovém pouzdře s lunetou potaženou černým PVD. Tlačítka a korunka jsou šroubovací, vodotěsnost je 200 metrů. Černému číselníku vévodí hodinová ručka „snowflake“.

Black Bay Chrono Dark jsou odpovědí na otázku, co si pořídit, když chci sportovní hodinky s přesahem, kus poctivé hodinařiny s hodnotou.

Kde koupíte?

Carollinum
Pařížská 11, Praha 1
více informací
Carollinum
Carollinum
Připravujeme pro vás články z hodinářského oboru a přinášíme vám inspirativní témata. Pronikněte do světa, který se zahalen aurou horologického umění a zvukem tikající setrvačky.
Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.