Košík je prázdný.

TAG Heuer Autavia: Čas nadešel

Hodinky Autavia mají za sebou trnitou cestu. Po loňském boji o supervlásek si prošly další velkou výzvou, tentokrát od pandemie. V našem butiku Carollinum čekají na nadšené ovace už od půlky března a my jsme rádi, že vám je v nejbližších dnech konečně osobně představíme. Stojí totiž za to!
 
TAG Heuer Autavia: Čas nadešel
Hodinky Autavia jsou výrazné, esteticky vyvážené, řečí mladých lidí by se o nich dalo říct, že jsou neuvěřitelně cool. Nicméně i když působí současně a moderně, nesou poslání historie. 
Kořeny modelu sahají do 30. let minulého století. Původně totiž název Autavia od Heuer sloužil pro označení palubní časomíry, která letcům i motoristům pomáhala určovat přesný čas – ostatně název je spojením slov AUTomotive a AVIAtion. V roce 1962 si styl a jméno těchto profesionálních hodin půjčil Jack Heuer pro svůj první náramkový chronograf. Dokázal jej dovést k nevídané designové čistotě a nekompromisně usiloval o maximální funkčnost. Výsledek? Chronograf od renomované značky TAG Heuer, který je dodnes v podobě vintage hodinek v hledáčku mnoha sběratelů. Hodinky se vyráběly až do roku 1985 a po dlouhé pauze se v roce 2017 objevily v limitované edici. Autavie byly v nejlepší formě!
Nejnovější model roku 2019 TAG Heuer Autavia Calibre 5 Chronometer přišel na rozdíl od svého předchůdce o chronograf a kouzlo automobilismu tentokrát odsouvá k výšinám. Hodinky jsou totiž obdařeny korunkou, jakou mají obvykle pilotky. Luneta je otočná a až na výjimky koresponduje barevně s číselníkem. Tomu dominují výrazné arabské číslice, místo šestky najdeme aperturu data. Číselník se od středu ke krajům ztmavuje... Efektní způsob, jak s každým pohledem přitáhnout vaši pozornost. Celkem bylo představeno pět různých referencí v oceli a dvě v bronzovém pouzdře, barevné varianty číselníků přes módní zelenou a modrou doplňují snadno vyměnitelné řemínky a tahy. Uvnitř 42mm pouzdra pracuje automatický strojek Calibre 5, jde o přesný chronometr certifikovaný COSC, s rezervou chodu 38 hodin. 
Model Autavia, na jehož počátku stálo odvážné spojení vlastností leteckých a motoristických hodinek, schopnost překračovat hranice a podřídit každý detail celku, se proměnil v čase. Na prozatímním konci, zasazeném v přítomnosti, stojí model TAG Heuer Autavia Calibre 5 Chronometer v sedmi různých variantách. Která se vám líbí nejvíce?
Technická specifikace:
Reference v oceli: WBE5116.FC8266, WBE5114.FC8266, WBE5115.FC8267, WBE5116.EB0173, WBE5114.EB0173
Reference v bronzu: WBE5191.FC8276, WBE5190.FC8268
Strojek: automatický strojek Calibre 5, chronometr COSC
Funkce: hodiny, minuty, sekundy, datum
Pouzdro: ocelové/bronzové, průměr 42 mm, vodotěsnost 100 m, obousměrně otočná luneta
Číselník: černý/šedý/modrý v ocelovém pouzdře, zelený/hnědý v bronzovém pouzdře, arabské číslice a ručky Super-LumiNova
Řemínek/náramek: kožený řemínek s trnovou sponou, ocelový tah v balení s NATO páskem

Kde koupíte?

Carollinum
Pařížská 11, Praha 1
více informací
Kateřina Daňková
Kateřina Daňková
Vedoucí marketingového oddělení

„Společnost Carollinum je lídrem na trhu, kreativní a neotřelý marketing je pak její důležitou vizitkou. V posledních letech rezonuje naše ambasadorská kampaň s přáteli značky, můžete mezi nimi poznat armádního generála Emila Bočka, architektku Evu Jiřičnou, kardiochirurga Jana Pirka či profesionální české sportovce. Jsme také pyšní na firemní časopis Umění času. Hodinkami jednoduše žijeme.“

Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.