Hodinky

Kde koupit

To nejlepší z hodinářského světa v srdci Prahy

Vážíme si toho, že již přes dvacet let můžeme přinášet našim zákazníkům špičkovou péči a široký sortiment hodinářských značek té nejvyšší kvality. Nechte se hýčkat atmosférou a šíří sortimentu butiku Carollinum či jediných značkových butiků Rolex a Patek Philippe v České republice.

Naše značky

Butik Rolex

Objevte nejširší nabídku hodinek Rolex v jediném butiku v České republice. Užijte si exkluzivní zázemí a vysoký standard služeb, jimiž je tato značka světově proslulá.

Více o butiku Rolex

Butik Patek Philippe

Pozice posledního nezávislého rodinného výrobce hodinek v Ženevě dává hodinkám Patek Philippe naprostou tvůrčí svobodu samostatně navrhovat, vyrábět a sestavovat hodinky, jež odborníci považují za nejdokonalejší na světě.

Více o butiku Patek Philippe

Butik Carollinum

Široký výběr nejlepších hodinářských značek všech cenových úrovní nabízí nečekanou volnost. Užijte si výběr hodinek pro každou příležitost i styl na jednom místě. 

Více o butiku Carollinum 

Velkoobchod Carollinum

Společnost Carollinum je rovněž výhradním distributorem 4 prestižních značek v ČR. Do našeho portfolia patří značky Montblanc, Hamilton, Baume & Mercier a MIDO.

Více o VELKOOBCHODU CAROLLINUM 

Výběr pro každou příležitost

Chcete podtrhnout svou osobnost nebo hledáte vhodný dárek pro zvláštní příležitost? Navštivte kterýkoli z našich butiků, kde vám rádi předvedeme vybrané zboží osobně, poradíme s jeho údržbou nebo doporučíme další doplňky. Na výběr máte z nepřeberného množství materiálů, stylů a technických řešení. 

Kde koupit