Colt Skyracer

Vítané oživení kolekce Colt v podobě tříručičkových sportovních hodinek s jednosměrně otočnou lunetou pro jednoduchý odečet času. I přesto, že jde o tzv. vstupní model do světa luxusní hodinařiny, bylo použito na pouzdro hodinek nejnovějšího high-tech materiálu Breitlight®. 

Hodinky mají i nový pryžový funkční řemínek. Řemínek lze použít jako pravítko pro měření v centimetrech a palcích a druhý díl řemínku obsahuje škálu měřítek 1 : 25 000 a 1 : 50 000 pro snadnější plánování na tištěných mapách. Pro snadné sejmutí řemínku z pouzdra nepotřebujete žádné speciální nářadí. Nadčasový design v černé a bílé s červenými akcenty potěší převážně sportovně založené jedince.

Pouzdro o průměru 45 mm je vyrobeno z high-tech materiálu Breitlight®, materiál 3krát lehčí než titan se zachováním vlastností jako je tvrdost, odolnost proti poškrábání a korozi. Materiál je rovněž antimagnetický a antialergický. Osazeno manufakturním strojkem B74 SuperQuartz™. Výdrž baterie až osm let. COSC chronometr. Hodiny, minuty, vteřiny. Malá datumovka na pozici tři. Safírové sklíčko s oboustrannou antireflexní úpravou. Luminiscenční prvky na ručičkách a číselníku. Jednosměrně otočná luneta s hodinovou škálou pro odpočet času. Vodotěsnost 10 barů. Snadno demontovatelný pryžový řemínek se škálami v centimetrech a palcích, také v měřítkách 1 : 25 000 a 1 : 50 000. Trnová spona.

Vybrané články z magazínu: