Košík je prázdný.

Pilotní hodinky

Naše nabídka renomovaných značek pro milovníky létání a přesné mechaniky.

Pilotní hodinky

Nejširší sortiment prémiových pilotních hodinek 

Hledáte hodinky pro volný čas, které doprovází zajímavý příběh a historie? Navíc vypadají opravdu stylově? Pak se poohlédněte po pilotních hodinkách. Strohá elegance a nadčasový funkční design z nich dělá stále vyhledávanější volbu pro všechny příležitosti. Butiky Carollinum nabízí široký výběr značek i modelů, které jsou přesně pro vás. 

Dnešní letecké hodinky se liší množstvím funkcí i designem, všechny ale spojuje kvalitní zpracování, přesnost a spolehlivost. A i když už dlouho nejsou jen výsadou pilotů, kupujete si společně s technicky a řemeslně dokonalým výrobkem také připomínku dlouhého příběhu o lidské odvaze, zručnosti a touze překonávat své možnosti. Mezi značkami v naší nabídce nechybí hodinářské domy, které jsou součástí slavné letecké historie od samotných počátků. Seznamte se s nimi blíže.

Letečtí pionýři se neobešli bez spolehlivých a přesných přístrojů. Proto se brzy jejich pozornost obrátila k přesným kapesním a později náramkovým chronografům Breitling, kterými je značka proslulá. Přesné palubní přístroje dodávala do bitevních letadel za druhé světové války a později všem významným výrobcům komerčních letadel. Statusem oficiálního dodavatele světového letectví se firma pyšní dodnes. Většina fanoušků letectví pozná ikonický model Navitimer s otočnou lunetou pro letecké výpočty - jeden z prvních náramkových chronografů, který se podíval do vesmíru - a nepřehlédnutelné jsou i ostatní modely, které se kromě charakteristického designu a kvalitního zpracování, mohou chlubit mechanickými strojky vlastní výroby s nejpřísnější certifikací COSC.
 

VÍCE O HODINKÁCH BREITLING

 

IWC Schaffhausen

Historie pilotních hodinek s logem IWC sahá až do roku 1936, kdy švýcarskou manufakturu opustily první pilotky této značky. Nejslavnější model The Big Pilot’s Watch 52 T. S. C. vyvinutý speciálně pro potřeby armádních vzdušných sil poutal od začátku pozornost nejenom střídmým vzhledem, inspirovaným přístroji na palubách letadel, ale především velikostí svého pouzdra – s 55 milimetry jde dodnes o vůbec největší pilotní hodinky, které ovlivnily i pilotní kolekce jiných manufaktur.
 

VÍCE O HODINKÁCH IWC


Hamilton​​​​​​​

Spojení značky Hamilton s letectvím trvá bezmála sto let. Již v roce 1918 piloti první letecké pošty ve Spojených státech na svých letech mezi New Yorkem a Washingtonem navlékali na zápěstí hodinky s logem právě této značky. V třicátých letech byl Hamilton dokonce jednou z preferovaných značek komerčních aerolinek v USA a leteckého ducha nezapře ani dnes jako oficiální partner velkých leteckých podniků.
 

VÍCE O HODINKÁCH HAMILTON


Nevíte si rady s výběrem? Rádi vám pomůžeme.

Rukama našich odborníků prošlo za více než dvacet let mnoho pilotních hodinek. Díky tomu dobře rozumíme přáním a potřebám našich zákazníků.

V našem butiku najdete vždy pečlivě vybrané modely prémiových značek​​​​​​​ všech cenových hladin a stylů. Vše vám rádi předvedeme a necháme vás porovnat různé modely, abyste vždy odcházeli s jistotou, že jste vybrali ty nejlepší.

Kde koupíte?

Carollinum
Pařížská 11, Praha 1
více informací
Carollinum
Carollinum
Připravujeme pro vás články z hodinářského oboru a přinášíme vám inspirativní témata. Pronikněte do světa, který se zahalen aurou horologického umění a zvukem tikající setrvačky.
Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.