Avenger Hurricane Military

Robustní a přitom lehké pouzdro hodinek s 24hodinovým číselníkem podtrhává přídomek Military zároveň se stejnojmenným textilním khaki řemínkem podšitým pryží pro pohodlnější nošení za každé situace. Vodotěsnost 10 barů dělá z těchto hodinek dokonale obojživelného společníka. 

Chronograf a jednosměrně otočná luneta s šedesátkovou škálou patří k Breitlingu stejně jako logo s okřídleným písmenem „B“. Výbornou čitelnost i za zhoršených světelných podmínek zajišťují ručičky a číslice opatřené luminiscenčním nátěrem Superluminova.

Pouzdro o průměru 50 mm je vyrobeno z high-tech materiálu Breitlight®, jenž je 3krát lehčí než titan při současném zachování vlastností jako je tvrdost, odolnost proti poškrábání a korozi. Materiál je rovněž antimagnetický a antialergický. Osazeno je manufakturním strojkem B12 s automatickým nátahem, 24hodinovou škálou zobrazení času a funkcí chronografu. 

Strojek pracuje na frekvenci 4 Hz. Rezerva chodu 70 hodin. COSC chronometr. Hodiny, minuty, malá decentralizovaná vteřinová ručička na pozici devět. Velká centrální vteřinová ručička chronografu. Sčítače chronografu pro minuty na pozici tři a hodiny na pozici šest. Malá datumovka mezi pozicemi čtyři a pět. Bombírované safírové sklíčko s oboustrannou antireflexní úpravou. Luminiscenční prvky na ručičkách a číselníku. Jednosměrně otočná luneta s hodinovou škálou pro odpočet času. Vodotěsnost 10 barů. Military Strap textil v kombinaci s pryží a bezpečnostní překlápěcí sponou. Limitovaná edice 1000 kusů.

Vybrané články z magazínu: