Košík je prázdný.

NÁŠ BUTIK

JEDINÝ MONOBRANDOVÝ BUTIK ROLEX V ČR
V Pařížské ulici číslo 14 v Praze provozujeme jediný monobrandový butik značky Rolex v České republice. Butik se nachází na nejprestižnější nákupní ulici Pařížská,
v památkově chráněné části historického Starého Města, na nároží ulic 
Pařížské a Široké. 


CAROLLINUM ROLEX BOUTIQUE 

Pařížská 14, Praha 1

ELEGANTNÍ PROSTŘEDÍ

Obchod o rozloze 160 m2 nabízí elegantní prostředí, navozující pocity harmonie, diskrétnosti a důvěry spjaté se značkou Rolex. Ta již více než celé jedno století stanovuje standardy v hodinářství.
 

SMARAGDOVÁ VODNÍ STĚNA

Nepřehlédnutelná smaragdová vodní stěna symbolizuje bohaté dědictví značky Rolex – motiv vln odkazuje na ikonický Oyster, první vodotěsné náramkové hodinky na světě. Tato intenzivní zelená se prolíná celým designem butiku a její akcenty harmonicky dotvářejí jeho barevnou paletu.
 

DESIGNOVÉ PRVKY S MOTIVEM PRAHY

Unikátní designové prvky v butiku Rolex připomínají Prahu a Českou republiku. Tvoří je béžová stěna s vizualizací stověžatého města Prahy a ojedinělý skleněný lustr v přední, uvítací části butiku, který speciálně pro tento účel vyrobila renomovaná sklářská společnost z České republiky. 

 
„Každý prvek interiérového designu nese punc elegance a estetiky značky Rolex a vyzařuje hodnoty zosobněné korunkou Rolex.“
Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.