Košík je prázdný.

Tudor Royal


Linie Royal navazuje na silné kořeny elegantních časomír, které společnost Tudor dlouhá léta vyrábí. První modely s názvem Royal vznikly už v 50. letech minulého století. 

Novinku roku 2020 řadíme mezi sportovně-elegantní, šik hodinky. Zaujmou výrazným dekorem lunety, integrovaným ocelovým náramkem a pestrou škálou ciferníků. Čtyři velikosti pouzdra (41, 38, 34 a 28 mm) s různými číselníky nabízejí funkci dne a data, nebo pouze data. Uvnitř pracují strojky s automatickým nátahem a zajímavostí je také to, že vybrané modely mohou sloužit i jako párové hodinky, tedy jako ideální dárek k výročí pro něj a pro ni. 
 


Co jste možná nevěděli…

Značka Tudor se posledních několik let zaměřila na potápěčskou ikonu Black Bay a nutno dodat, že ji právě tento model dostal mezi nejžádanější brandy světa. Historicky je však silná právě v elegantních modelech. Tvar pouzdra a lunety modelu Royal není nepodobný modelu Datejust od firmy Rolex, tentokrát je ale vše v naprostém pořádku. Tudor a Rolex totiž patří do jedné byznysové rodiny. 
 

Lídr kolekce

Nejpopulárnější je 41mm model s modrým číselníkem a ukazatelem dne a data. Jeho zářivá barva dokonale souzní s ocelovým pouzdrem, uvnitř pracuje velmi přesný automat, chronometr 2834. Vodotěsnost 100 metrů a safírové sklo jen dokazují kvalitu těchto hodinek, které se hodí k obleku i džínům. Na všechny hodinky Tudor se vztahuje pětiletá záruka.

 

TUDOR ROYAL 2020


Tu
Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.