Košík je prázdný.

Superocean Heritage

Hodinky SuperOcean Heritage byly poprvé představeny v roce 2007, podruhé byly přepracovány o deset let později a dostaly název SuperOcean Heritage II. Tvarem i vzezřením vycházejí obě časomíry z původního modelu, které Willy Breitling ukázal již v roce 1957. Nesly název SuperOcean a s novodobým nástupcem je spojuje hned několik designových prvků. Hodinky charakterizuje výrazná luneta, psací nápis na pozici 6 či 12, vodotěsnost 200 m a tah milánského typu. Akcent retra ale není dominantní, neupozaďuje současný a univerzální vzhled této kolekce.

Nejprodávanější modelová řada značky Breitling je obdařena jednosměrně otočnou lunetou z keramiky, u modelu z roku 1957 se luneta dala sejmout a sklíčko šlo vyčistit. Původní chronograf z konce padesátých let poháněl mechanický strojek s ručním nátahem, nyní je model se stopkami dodáván s automatem. Momentálně si můžete vybírat mezi variantou chronografu s in-house strojkem B01 nebo s kalibrem B13 (vychází z kalibru ETA Valjoux 7750).
 

Nejoblíbenější modely

Co jste možná nevěděli…

Původní tříručkové superoceany byly automaty, stejně jako je tomu u moderní verze těchto hodinek dnes. Co se však změnilo, je velikost pouzdra, z 38 mm vyrostlo na 42, 44, potažmo 46 mm. Jen lehce přepracovaná je také hodinová ručka ve tvaru šípu.

Heritage znamená v angličtině dědictví a v případě této kolekce je pro značku Breitling velmi drahocenné. 
 

Lídr kolekce

Nejprodávanější jsou modely s velikostí pouzdra 44 mm, muži s větším zápěstím si často vybírají průměr 46 mm. Tříručkový model je stejně žádoucí jako chronograf. Barvám číselníku vévodí černá a modrá.

Velmi elegantní je varianta v kombinaci s červeným zlatem a ocelovým milánským tahem. Sportovněji působí kaučuk, případně NATO řemínek Outerknown Econyl, vyrobený ekologicky z odpadu, z rybářských sítí, které zůstávají na dně oceánu.
 

Breitling - SuperOcean Heritage 57 Edition

 
Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.