Košík je prázdný.

Rendez-Vous

Ryze dámská kolekce hodinek s kulatým pouzdremvýrazné arabské číslice a modřené, zlaté či stříbrné ručky. Typickým designovým prvkem číselníku je vnitřní kruh s šedesátivteřinovou škálou, na pozici šest umístěné datum, případně měsíční fáze anebo ukazatele dne a noci. Název linie odkazuje na rande, tedy schůzku, na niž byste měli za všech okolností chodit včas. Vybrané modely jsou dokonce obdařeny hvězdou, již si můžete nastavit jako připomínku svého „tajného randíčka“. 

Hodinky jsou k dispozici v různých velikostech pouzdra vyrobeného z oceli či zlata. Doplněné mohou být tahem nebo řemínkem z aligátora různých barev.

Co jste možná nevěděli…

Linie Rendez-Vous myslí i na velmi náročné ženy, které touží po ojedinělých kusech. Každoročně vzniká v ateliérech Métiers Rares několik zdobených limitovaných a zároveň se v nabídce objevují i hodinky s přídavnými mechanismy neboli hodinářskými komplikacemi, jako jsou věčný kalendář či tourbillon.


 

Lídr kolekce

Oblíbené jsou menší velikosti, 29 a 34 mm, tedy small a medium. Mezi 34mm kusy pak zaujmou modely Rendez-Vous Night & Day Medium s diamantovou lunetou a ukazatelem dne/noci na pozici šest. Automatický strojek 898 A/1 vydrží v chodu 38 hodin, můžete si vybírat z mnoha barev kožených řemínků. Model je k dispozici jak v oceli, tak i v růžovém zlatě.

 

Jaeger-LeCoultre - Gemsetting

Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.