Košík je prázdný.

Portofino

Nadčasová elegance, půvaby Středomoří. Dobrý vkus a ležérní životní styl. To jsou už více než tři desítky let charakteristiky kolekce Portofino, pojmenované po jednom z italských přístavů na ligurském pobřeží. Na krásné panoráma lodí kotvících v Portofinu upomíná u některých modelů rytina na zadní části pouzdra.
 
Hodinky s jednoduchými a velmi klasickými číselníky patří mezi nejpopulárnější modely značky IWC Schaffhausen a milují je jak muži, tak ženy. Pro až puristický design hodinek jsou charakteristické tenké „feuille“ ručky, štíhlé indexy a římské číslice 6 a 12. Vzorem pro tyto elegantní časomíry se v 70. letech staly Lépineovy kapesní hodinky. Kolekce Portofino, která se od té doby stala nesmrtelnou, byla uvedena až o pár let později, v roce 1984. Tehdy značka představila mechanické hodinky s ručním nátahem a ukazatelem měsíční fáze.
 

Nejoblíbenější modely

IWC Portofino Automatic 37 IW458110
169 000 Kč
Na dotaz
Rezervace
IWC Portofino Chronograph IW391036
159 900 Kč
Na dotaz
Zjistit dostupnost

Co jste možná nevěděli…

Některým zákazníkům značky IWC Schaffhausen vadila malá pouzdra, a tak manufaktura v roce 2003 představila automaty s větším pouzdrem, o rozměru 38 mm. Dnes v této řadě naleznete celou škálu rozměrů pouzdra: 34, 37, 38, 40 či 45 mm pro modely s komplikacemi.   
 

Lídr kolekce

Model Portofino Automatic s centrální sekundovou ručkou zaujme na první pohled nadčasovou elegancí. Jde o klasické oblekové hodinky s velikostí pouzdra 40 mm.

Pouzdro je vyrobeno z oceli a je v něm uložený mechanický kalibr se samonátahem (automat), jenž má rezervu chodu 48 hodin. Na pozici tři je umístěno okénko s datem a číselník je potažen stříbrem. Skvěle jej doplňuje černý řemínek vyrobený z kůže aligátora.  
 

IWC Heritage - vznik řady Portofino

 
Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.