Košík je prázdný.

IWC Schaffhausen zasvětilo limitovanou řadu pilotům letícím kolem světa ve Spitfiru

Ani švýcarská značka IWC Schaffhausen nezahálela a představila na uplynulém veletrhu SIHH 2019 několik novinek a limitovaných edic. Asi mezi nejočekávanější patří Spitfire edition s názvem The Longest Flight. Vyrobena bude pouze v počtu 250 kusů.
IWC Schaffhausen zasvětilo limitovanou řadu pilotům letícím kolem světa ve Spitfiru

Věnována je dvěma letcům - Stevu Boultbee Brooksovi a Mattu Jonesovi. Ti totiž na letošní léto chystají speciální projekt nazvaný “Silver Spitfire – The Longest Flight”. V ikonickém letounu Spitfiru se chystají obletět celý svět. Právě na tuto příležitost mysleli v IWC Schaffhausen.

Model zvaný Pilot’s Watch Timezoner Spitfire Edition “The Longest Flight” se může pochlubit tím, že vůbec poprvé v historii švýcarské značky kombinuje patentovaný Timezoner mechanismus s automatickým kalibrem, který si manufaktura kompletně vyrobila sama.

Celý design hodinek, tedy ocelové tělo s černým displejem a textilním řemínkem v zelené barvě je reminiscencí na kokpit již zmíněného britského válečného letounu.

Model - reference: IW395501

Kalibr: Automatický strojek 82760

Průměr pouzdra: 46 mm

Voděodolnost: 6 bar

Safírové sklíčko

Kde koupíte?

Carollinum
Pařížská 11, Praha 1
více informací
Carollinum
Carollinum
Připravujeme pro vás články z hodinářského oboru a přinášíme vám inspirativní témata. Pronikněte do světa, který se zahalen aurou horologického umění a zvukem tikající setrvačky.
Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.