Košík je prázdný.

Pelagos

Kolekcí Pelagos Tudor už od šedesátých let potvrzuje pověst výrobce dokonale funkčních potápěčských hodinek, které nejen skvěle poslouží v mořských hlubinách, ale kvůli nepřehlédnutelnému designu udělají dojem i ve společnosti. Hodinky s titanovým pouzdrem, voděodolným až do úctyhodných 500 metrů, se vyznačují výborně čitelným číselníkem, výraznými indexy a masivními ručkami s typickým motivem „sněhové vločky“.

Oceňovanou inovací je patentované zpracování přezky tahu, díky němuž se obvod kovonáramku snadno přizpůsobí zápěstí při kompresi a dekompresi neoprenu. Kolekce obsahuje modely v modré a originální černé variantě číselníku a také zvláštní model pro levoruké.
 

Co jste možná nevěděli…

Design hodinek Pelagos je podobný modelu Submariner sesterského Rolexu. I v tomto případě se Tudor drží osvědčené strategie nabízet obdobný model za výhodnější cenu než Rolex. Pravdou ale je, že zde najdete spoustu rozdílů, jiný je především materiál, z něhož jsou pouzdro a tah hodinek zpracovány. 

Lídr kolekce

Chronometr Pelagos s modrým číselníkem, charakteristickými masivními ručkami a luminiscenčními indexy ztělesňuje esenci dokonalých potápěčských hodinek. Titanové pouzdro odolné do 500 metrů vodního sloupce s jednosměrnou keramickou lunetou ukrývá automatický in-house strojek MT5612 s rezervou chodu až 70 hodin. Pouzdro je vybaveno heliovým ventilem, který chrání hodinky před poškozením během ponoru. Patentovaný mechanismus ocelové spony zajišťuje přizpůsobení obvodu tahu při kompresi neoprenu.

 

Tudor Pelagos - David Beckham & Morgan Bourc'his

 

Nejoblíbenější modely

Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.