Košík je prázdný.

Patrimony

Kolekce Patrimony je ztělesněním rčení, že v jednoduchosti je krása. Hledáte-li klasické oblekové hodinky s čistým designem, vytvořené s neuvěřitelnou pečlivostí, jsou pro vás modely z této řady tím pravým.

Hodinky Patrimony vycházejí z původní klasické časomíry Vacheron Constantin z roku 1957. Tehdy značka představila jednoduchý kulatý model s ultratenkým strojkem. Nic na něm nerušilo a nic nepřebývalo: žádné dekorace číselníku či pouzdra, žádné komplikace. Kolekce Patrimony byla poprvé představena v roce 2004 a dnes se již komplikací, jako je věčný kalendář či retrográdní ukazatel dne a data, nebojí.
 

Nejoblíbenější modely

Co jste možná nevěděli…

I když značka Vacheron Constantin celebrity prvoplánově nevyužívá, s některými jejími modely jsou spjaté zajímavé osobnosti. Kolekci Patrimony propaguje designér Ora Ïto, vycházející ve své tvorbě z minimalismu. 


 

Lídr kolekce

Klasický dámský model Patrimony s lunetou osazenou diamanty a pouzdrem z bílého zlata (36,5 mm) je ztělesněním nadčasovosti. Skrze safírové dýnko lze pozorovat mechanický strojek. Hodinky s datumovkou umístěnou na pozici 6 doplňuje elegantní řemínek z aligátora. Pánský model Retrograde Day-Date znázorňuje dny v týdnu a datum retrográdně. Pouzdro z bílého zlata (42,5 mm) je vybaveno safírovým sklíčkem na dýnku, což umožní sledovat automatický strojek se 40hodinovou rezervou chodu. 

Vacheron Constantin - Patrimony Retrograde Day-Date

 
Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.