Společnost Carollinum

Jsme ryze česká rodinná společnost, lídr v prodeji luxusních hodinek a doplňků na českém trhu.
V Pařížské ulici v Praze provozujeme jediný značkový butik Rolex v ČR, butik exkluzivní značky Patek Philippe a multibrandový butik Carollinum s pečlivě vybranými modely hodinek od dvanácti renomovaných značek.

Vize naší společnosti

„Carollinum chce být jedinečným, osobním partnerem pro všechny, kdo v sobě chtějí objevit vášeň pro hodinářské umění, originální ruční práci a dlouhodobé hodnoty, které přetrvávají po generace.“  

Tamara Kotvalová, zakladatelka a majitelka Carollina

Lidé v Carollinu

Tamara Kotvalová

Majitelka a zakladatelka společnosti Carollinum

Podnikatelka, majitelka rodinné společnosti Carollinum Tamara Kotvalová začínala podnikat v oblasti prodeje kosmetických produktů, v roce 1992 pak budovala v Moskvě síť prodejen zaměřenou na šperky.

Společnost Carollinum, věnující se prodeji a distribuci luxusních hodinek a doplňků, založila v roce 1996. Její společnost Carollinum provozuje v Pařížské ulici v Praze tři butiky: Rolex a Patek Philippe, jediné monobrandové butiky těchto značek v ČR, a butik Carollinum, jenž má v nabídce dvanáct prestižních hodinářských značek. Provozuje také velkoobchodní zastoupení 4 značek a Hodinářský servis. Ve firmě pracují dvě z jejích dětí, Daniela a Martin Jannovi.

Tamara Kotvalová se aktivně věnuje charitě, je čestnou členkou a sponzorkou nadačního fondu Slunce pro všechny, členkou rady a pravidelnou sponzorkou o. s. Klub přátel dětí dětských domovů. Je sponzorkou onkologické dětské kliniky v Motole a přispívá na ozdravné pobyty dětí a válečných veteránů.

Klára Poláková

Vedoucí butiků Rolex a Patek Philippe
V Carollinu od roku 2007
Výroba luxusních hodinek je náročná a unikátní práce. Za každým kusem hodinek je mnoho času a péče. Snažíme se, aby tomu odpovídal i náš přístup k zákazníkovi. Rádi bychom, aby se jeho návštěva u nás v butiku stala neopakovatelným zážitkem.

Martin Janna

Vedoucí butiku Carollinum
V Carollinu od roku 2013
Butik Carollinum je branou do světa špičkových hodinek, kde každému zákazníkovi pomůžeme s výběrem dle jeho osobnosti, preference i zálib. Pečlivě pro vás vybíráme modely od dostupných až po přísně limitované edice. Jen u nás tak můžete postupně objevovat kouzlo tradičních hodinářských značek v příjemném prostředí.

Jan Valenta

Brand manažer a manažer velkoobchodu
V Carollinu od roku 2003
Obracejí se na nás klienti, kteří chtějí svému obchodnímu partnerovi nebo zaměstnanci poděkovat dárkem trvalé hodnoty. U nás mají jistotu, že dostanou pouze originální zboží, které bylo vyrobeno ve stejné manufaktuře jako ostatní slavná pera, hodinky či kožené doplňky z naší nabídky.

Kateřina Daňková

Vedoucí marketingového oddělení
V Carollinu od roku 2019
Společnost Carollinum je lídrem na trhu, silný marketing je pak důležitou vizitkou. Rok 2020 je synonymem nových příležitostí i způsobů komunikace. Těšit se můžete na firemní časopis, eventy, e-katalog i kampaň plnou zajímavých ambasadorů. Hodinkami jednoduše žijeme.

Máte rádi hodinky a chcete se přidat ke skvělému týmu? Prohlédněte si volné pozice,
které právě teď nabízíme.

Historie naší společnosti

Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?