Košík je prázdný.

Malte

Hodinky se soudkovitým tvarem pouzdra (tonneau) působí na dámském i pánském zápěstí nesmírně elegantně. Pokud toužíte po originální klasice a zároveň oceníte pohodlí, jež skýtají, budou hodinky z kolekce Malte vaší první volbou.

V modelové řadě vás zaujmou jak dámské skvosty zdobené diamanty, tak pánské hodinky s tourbillonem nebo dokonale zpracovaným ukazatelem měsíční fáze. Kolekci doplňují i skeletony, u nichž hodináři odlehčili komponenty strojku i číselník. Značka v roce 2012 představila čtyři nové redesignované modely, které vzdávají hold této nestárnoucí linii.
 

Co jste možná nevěděli…

Nové, revoluční pouzdro ve tvaru soudku uvedla značka Vacheron Constantin poprvé v roce 1912 a dnes patří k jejím symbolům. Sama kolekce Malte však spatřila světlo světa s novým miléniem, v roce 2000.  


 

Lídr kolekce

Mezi zlatými nebo platinovými modely je jeden z nejikoničtějších – Malte Manual-Winding. Pouzdro z bílého zlata o rozměrech 42 × 36,7 mm doplňuje číselník s mimostřednou sekundovou ručkou. Pro řadu je typická římská šestka a dvanáctka, jinak jsou hodiny znázorněny jen útlými indexy. Skrze safírové sklíčko vidíme mechanický kalibr 4400 AS s ručním nátahem. 

 

Vacheron Constantin - Malte Tourbillon openworked

 

Více od značky

Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.