Košík je prázdný.

Maillon de Cartier

Hodinky Maillon de Cartier vyjadřují především styl své nositelky. Pocházejí z dílny hodinářského ateliéru Cartier, jsou však hlavně šperkem. Jedinečný řetízkový náramek, jehož zaoblené články jsou jakoby lehce stočené do efektní spirály, probouzí dojem žensky elegantního, dynamického pohybu.

Linie pouzdra zdůrazňují perspektivu číselníku, zkosené okraje nechají vyniknout jeho šestihrannému tvaru. Zalíbení v geometrii, tak typické pro značku Cartier, podtrhují i obdélníkové články tahu. V kolekci najdeme provedení s diamanty i verze v bílém, růžovém a žlutém zlatě. Grafický kontrast je znatelnější u hodinek ze žlutého zlata s diamanty a s černým číselníkem.
 

Nejoblíbenější modely

Cartier Maillon de Cartier Watch WGBJ0002
670 000 Kč
Na dotaz
Rezervace
Cartier Maillon de Cartier Watch WJBJ0002
840 000 Kč
Na dotaz
Rezervace
Cartier Maillon de Cartier Watch WJBJ0003
905 000 Kč
Na dotaz
Rezervace
Cartier Maillon de Cartier Watch WJBJ0006
3 250 000 Kč
Na dotaz
Rezervace

Co jste možná nevěděli...

Slovo „maillon“ znamená v překladu z francouzštiny odkaz. Odkazem je pro maison Cartier celá jeho historie, na niž navazuje mnoha modely hodinek i šperků.

Hodinky Maillon de Cartier jsou náramkové v pravém smyslu slova. Jsou totiž více náramkem než hodinkami a v diamantovém provedení se stanou drahocenným klenotem.
 

Lídr kolekce

Pozornost si jistě zaslouží všechny modely, ovšem verze ve žlutém zlatě bez briliantového zdobení zaujme univerzálností a čistotou provedení. Rozměry jsou subtilní, pouzdro měří 16 mm na šířku a 17 mm na výšku, stříbrný číselník s rozjasňujícím efektem doplňují modřené ručky.

Uvnitř zlatého pouzdra pracuje quartzový strojek. Korunku již tradičně dekoruje modrý spinel, jenž tak potvrzuje DNA značky Cartier.
 

Cartier - Maillon de Cartier

 
Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.