Košík je prázdný.

Khaki Navy

Hamilton se inspiroval odvahou objevitelů podmořských světů a chrabrostí amerických námořních vojsk a vyrábí potápěčské hodinky řady Khaki Navy, které jsou jednoduše perfektní na vodě, ve vodě i v mořských hlubinách. Pokud hledáte společníka pro výpravu do rozbouřených vod, Khaki Navy jsou hodinky pro každé vodní dobrodružství.

Luminiscenční úprava ruček a indexů pro maximální čitelnost za ztížených světelných podmínek, voděodolnost od 300 až do 1000 metrů. Moderní design v atraktivních barvách, variabilita řemínků od pryže a ocelových tahů až po textilní NATO straps. K tomu jednosměrná otočná luneta sloužící pro sledování času ponoru a kvalitní masivní pouzdro s ochranou korunky – to jsou přednosti modelů Hamilton Khaki Navy.
 

Nejoblíbenější modely

Hamilton Khaki Navy Scuba Auto H82345141
21 800 Kč
Na dotaz
Zjistit dostupnost
Hamilton Khaki Navy BeLOWZERO Auto Titanium H78505330
50 500 Kč
Na dotaz
Zjistit dostupnost
Hamilton Khaki Navy Scuba Auto 40 mm H82315331
21 800 Kč
Na dotaz
Zjistit dostupnost
Hamilton Khaki Navy Pioneer Auto Chrono H77706553
51 800 Kč
Na dotaz
Zjistit dostupnost

Co jste možná nevěděli

Kromě amerických vzdušných sil Hamilton dodával za války měřicí a navigační přístroje také pro americké námořní sbory. Spolupráce pokračovala i po válce, kdy značka poskytovala náramkové hodinky profesionálním armádním potápěčům, tzv. „frogmenům“ neboli „žabím mužům“. Odtud vzešel i název pro nejpopulárnější model potápěčských hodinek Hamilton.


 

Lídr kolekce 

Sportovní potápěčské hodinky o průměru 42 mm. Zaujmou masivním tahem a pouzdrem z ušlechtilé oceli, kterému dominuje speciální šroubovací zámek korunky.

Khaki Navy Frogman Auto jsou vodotěsné do 300 metrů a i díky modernímu strojku H-10 s rezervou chodu 80 hodin jsou skvělým pokračovatelem původního modelu značky Hamilton, který využívali američtí potápěči U.S. Navy již ve čtyřicátých letech minulého století.
 

Hamilton Khaki Navy & Pierre Frolla

 
Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.