Košík je prázdný.

Ingenieur

Sportovní vzhled, progresivní technická řešení... To jsou charakteristické rysy kolekce Ingenieur, která od roku 1955 přitahuje všechny, kdo dávají přednost nepřehlédnutelným doplňkům. První hodinky Ingenieur byly navrženy coby pocta technickému věku a jeho hrdinům – inženýrům. A touto cestou jde značka dodnes.

Poctu automobilismu u kolekce vnímáme z několika důvodů. Některé modely jsou opatřeny automatickým in-house chronografem a vybrané kusy jsou vyrobené z inovativních materiálů, jako je keramika nebo titan, charakteristických právě pro toto průmyslové odvětví. Pro kolekci je signifikantní ocelový tah, jediným stisknutím tlačítka na inovativní sponě ho lze snadno prodloužit či zkrátit. Kdo preferuje kůži, může vybírat mezi krokodýlem a teletinou.
 

Nejoblíbenější modely

IWC Ingenieur Automatic IW357001
131 300 Kč
Na dotaz
Rezervace
IWC Ingenieur Automatic IW357002
158 600 Kč
Na dotaz
Rezervace
IWC Ingenieur Chronograph IW380802
231 400 Kč
Na dotaz
Rezervace

Co jste možná nevěděli…

Pouzdro Ingenieur je zkonstruováno tak, aby dokonale chránilo strojek. Hodinky tak odolávají magnetismu, strojek je dobře chráněn před nárazy a pouzdro je vodotěsné do 12 barů.

Na vzhledu nové generace hodinek se v 70. letech podílel legendární hodinář a designér Gérald Genta. Byl to právě on, kdo je oděl do sportovního ocelového pouzdra s integrovaným tahem.
 

Lídr kolekce 

Hodinky Ingenieur Chronograph zaujmou všechny milovníky rychlých aut. Funkce chronografu je totiž doplněna tachymetrickou stupnicí po obvodu číselníku. Ukazuje průměrnou rychlost dosaženou každých 1 000 metrů. Automatický kalibr s rezervou chodu 46 hodin, který lze obdivovat skrze zadní stranu pouzdra se safírovým sklíčkem, je uložen v ocelovém pouzdře o velikosti 42,3 mm. Kombinace modrého číselníku s porhodiovanými luminiscenčními ručkami a ocelového pásku dodává hodinkám sportovní nádech.   
 

IWC - Ingenieur Chronograph

 
Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.