Košík je prázdný.

Generální ředitel společnosti Rolex slavnostně otevřel náš pražský butik

V září 2019 se v Pařížské ulici 14 v Praze 1 nově otevřel jediný značkový butik Rolex v České republice a na Slovensku. Stávající obchod získal nový design a s rozlohou 160 m2 se řadí k největším prodejnám této prestižní hodinářské značky ve střední Evropě. Svým příznivcům nyní nabídne ještě širší sortiment než doposud.
Generální ředitel společnosti Rolex slavnostně otevřel náš pražský butik

Slavnostního ceremoniálu se osobně zúčastnila majitelka společnosti Carollinum Tamara Kotvalová i globální generální ředitel firmy Rolex Jean-Frédéric Dufour. Značku, která patří mezi absolutní špičku v oboru, zastupuje od roku 2014 a jeho návštěva v Praze byla pro Carollinum velikou poctou. S přáním všeho nejlepšího se pak společně s Tamarou Kotvalovou a jejími dětmi Martinem Jannou a Danielou Jannovou ujal oficiálního přestřižení pásky. Koktejl party, na které se sešlo mnoho významných hostů, proběhla v dechberoucích prostorách Anežského kláštera.

„Rolex je v oboru luxusního zboží synonymem kvality a dokonalosti. V Praze oficiálně zastupujeme značku již patnáct let a jsme velmi hrdí na to, že Carollinum nyní rozšiřuje jediný monobrandový butik Rolex v České republice. Carollinum Rolex Boutique patří mezi největší v celém středoevropském regionu a disponuje kromě nového designu i výrazně větším prostorem, díky čemuž skýtá atraktivní a bezkonkurenčně nejširší nabídku hodinek Rolex,“ dodala Tamara Kotvalová, majitelka rodinné společnosti Carollinum.

Kde koupíte?

Rolex
Pařížská 14, Praha 1
více informací
Carollinum
Carollinum
Připravujeme pro vás články z hodinářského oboru a přinášíme vám inspirativní témata. Pronikněte do světa, který se zahalen aurou horologického umění a zvukem tikající setrvačky.
Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.