Košík je prázdný.

Ellie Goulding v Praze

Britská popstar Ellie Goulding navštívila Prahu a setkala se s Tamarou Kotvalovou a jejím týmem ze společnosti Carollinum.
Ellie Goulding v Praze

Jen pár dnů před Vánocemi jste mohli v Pařížské ulici narazit na hvězdu světového formátu, britskou zpěvačku a textařku Ellie Goulding. Přijela na ryze soukromou návštěvu, hlavním důvodem bylo setkání s Tamarou Kotvalovou, majitelkou a zakladatelkou rodinné společnosti Carollinum. „Těší mě, že mezi nás zavítala zpěvačka Ellie Goulding. Dokazuje to, že je společnost Carollinum silná jak na lokálním trhu, tak i na světovém. Jsme schopni nabídnout klientům perfektní servis, a proto nás vyhledávají už téměř pětadvacet let,“ dodala spokojeně Tamara Kotvalová.

Ellie a Tamara spolu strávily dvě hodiny, povídaly si o případných společných plánech do budoucna i o tom, jaké se jim líbí hodinky. A že by jich v portfoliu firmy Carollinum bylo hodně. Carollinum totiž vlastní na největší nákupní tepně Prahy stejnojmenný multibrandový obchod s třinácti hodinářskými značkami, současně provozuje jediný butik značky Rolex v České republice a také svatostánek komplikovaných hodinek, prodejnu Patek Philippe. Ve střední Evropě jde o unikátní souhru. Umožnit zákazníkům nákup u dvou momentálně nejžádanějších hodinářských značek na světě – Rolex a Patek Philippe –, a to jen několik desítek metrů od sebe, je opravdu výjimečné.

Ellie Goulding překvapila celý tým Carollina svou přirozeností a srdečností. Prozradila, že do české metropole přiletěla běžnou linkou British Airways a že pokud nemusí letět, jezdí raději vlakem. Svou další evropskou tour plánuje zvládnout po kolejích a slíbila, že se do Prahy vrátí jak s koncertem, tak i do oblíbeného Carollina.
Carollinum
Carollinum
Připravujeme pro vás články z hodinářského oboru a přinášíme vám inspirativní témata. Pronikněte do světa, který se zahalen aurou horologického umění a zvukem tikající setrvačky.
Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.