Elegance, která upoutá na první pohled. Breitling přichází s řadou Premier

Breitling je specialistou na letecké hodinky, nicméně řada Premier v tomto ohledu vybočuje. Poprvé byla uvedena ve 40. letech a již tehdy měla doplnit modely inspirované vzduchem či mořem. Subtilní a čisté, ale přesto detailní zpracování ciferníku a pouzdra se v tomto případě i nadále odkazuje k letectví, přesto zůstává tento model spíše na “zemi”.
Elegance, která upoutá na první pohled. Breitling přichází s řadou Premier

Willy Breitling, který značku Breitling řídíl od roku 1932, navrhl modelovou řadu Premier  s touhou nabídnout exkluzivní hodinky, které by se staly symbolem nadčasové elegance. Čtyřicátá léta byla ve znamení válečného konfliktu a velkých nejistot, které na společnost dopadaly. Jisté potěšení nabízela kultura, zejména pak rozkvět filmu. Willy Breitling si toho všeho byl dobře vědom, proto chtěl, aby se právě jeho hodinky vyznačovaly estetickými hodnotami, které potěší a zároveň způsobí obdobné vytržení z reality jako ikonické filmy této doby.

K těmto atributům odkazuje letos představená řada Premier. Ocelové tělo v kombinaci s koženým řemínkem z krokodýlí kůže dodává hodinkám jedinečný punc elegance a nadčasovosti. Základem je pak vlastní kalibr B01 složený z celkem 246 částí, který disponuje rezervou nátahu až 70 hodin. Není divu, že tento model vzbudil nemalý rozruch na mezinárodních trzích a specializovaných serverech a vy jej můžete najít v butiku Carollinum.

Premier B01 Chronograph 42

model - reference: AB0118221

kalibr: automatický Breitling B01

průměr pouzdra: 42 mm

voděodolnost: 100 m

Safírové sklíčko

Kde koupíte?

Carollinum
Pařížská 11, Praha 1
více informací
Carollinum
Carollinum
Připravujeme pro vás články z hodinářského oboru a přinášíme vám inspirativní témata. Pronikněte do světa, který je zahalen aurou horologického umění a zvukem tikající setrvačky.
Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.