Košík je prázdný.

37 luxusních doplňků do práce i pro volný čas: nová kolekce Montblanc Meisterstück Soft Grain Leather

Pera Meisterstück od Montblanc představují synonymum pro „mistrovské psaní“. Stejné jméno dostala i řada špičkového koženého zboží a značka nyní uvádí 37 nových doplňků, od tašek po peněženky, z materiálu Soft Grain Leather.
37 luxusních doplňků do práce i pro volný čas:   nová kolekce Montblanc Meisterstück Soft Grain Leather
Kůže použitá na tuto kolekci vyniká nejen jemností, ale i vzhledem. Vyrábí se totiž z vysoce kvalitní hověziny, zpracované v Itálii, která je charakteristická výrazně zrnitou texturou. Matný povrch, detailně provedené prošívání a hladce střižené okraje jsou důkazem mistrného řemeslného zpracování.  
Kožené doplňky Montblanc jsou typické rovněž čistým, kompaktním designem, zaměřeným hlavně na funkčnost. Pánské i dámské tašky, batohy, peněženky a další produkty v kolekci Meisterstück Soft Grain Leather spojuje jednotné barevné provedení a jednoduchý tvar. Jsou opatřeny jen jediným poznávacím znamením: decentním symbolem vrcholku švýcarské hory Mont Blanc s ledovcem na vrcholu. 
Novinky z kolekce Meisterstück Soft Grain zahrnují celkem 37 různých kožených doplňků, které se velmi snadno doplňují s formálním i ležérnějším stylem oblečení:
 
  • Byznys tašky a aktovky pro praktickou organizaci kancelářských a pracovních potřeb. V nabídce jsou také střední a ultratenké konferenční složky na dokumenty, kufříky, portfolia či složky na poznámkové bloky. 
  • Tašky pro městský život s charakteristickou přední kapsou, vybavenou zapínáním na zip, střední a tenké batohy, tote tašky, malé batohy přes rameno, messengery, reportéry či obálková psaníčka různých formátů.  
  • Cestovní tašky pro stylové cestovatelské zážitky i procházky po městě ve středním a malém provedení „duffle bag“. 
  • Peněženky a kapesní doplňky – mimo jiné peněženky na šest nebo osm karet, peněženky se sponou na bankovky nebo s kapsou na mince, peněženky na zip pro dvanáct karet, velké i cestovní peněženky, obaly na karty, vizitkovníky, obaly na pas, pouzdra na klíče, klíčenky nebo pouzdra na pera. 
Pro ty, kdo spěchají ulicemi na schůzky, účastní se pracovních jednání nebo si prostě jen užívají víkend v cizím městě... Z obsáhlé kolekce doplňků Meisterstück Soft Grain Leather si vybere každý, ať je jeho styl a pracovní život jakýkoli.  

Díky neokázalé eleganci a zároveň moderním tvarům působí tyto kožené doplňky Montblanc velmi reprezentativně a luxusně a získaly si popularitu mezi muži i ženami. 
Více o doplňcích Montblanc se dovíte v showroomu velkoobchodu na adrese Pařížská 20 (1. patro) nebo u obchodního zástupce: Marie Trončinská, +420 702 253 407. 
Carollinum
Carollinum
Připravujeme pro vás články z hodinářského oboru a přinášíme vám inspirativní témata. Pronikněte do světa, který se zahalen aurou horologického umění a zvukem tikající setrvačky.
Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.