Košík je prázdný.

Ventura

Proč jsou hodinky Ventura považovány za ikonické? Nejen že byly ve své době vůbec prvními elektronickými hodinkami poháněnými baterií, ale navíc jejich design od Richarda Arbiba s atypickým trojúhelníkovým pouzdrem vyniká mezi obvykle kulatými hodinkami. Příběh těchto hodinek však bude již navždy spojován s legendou a osobností Elvise Presleyho, který si ventury oblíbil při natáčení muzikálu Blue Hawaii v roce 1961.   

Ventura jsou hodinky vhodné pro muže i ženy. V nabídce je několik velikostí i stylů: maskulinní a sportovnější modely Elvis80 Auto s černým PVD povrchem a pryžovým řemínkem anebo subtilnější hodinky Ventura v elegantním designu – například se zlaceným PVD pouzdrem. Mezi dalšími trendy modely nutno zmínit hodinky v barvě skutečné džínoviny či trojúhelníkové hodinky s kovovým flexibilním tahem.
 

Nejoblíbenější modely

Hamilton Ventura Elvis80 Auto H24555331
39 200 Kč
Na dotaz
Zjistit dostupnost
Hamilton Ventura Quartz H24301111
25 200 Kč
Na dotaz
Zjistit dostupnost
Hamilton Ventura Quartz H24401731
25 200 Kč
Na dotaz
Zjistit dostupnost

Co jste možná nevěděli…

Jak se objevily hodinky Ventura na zápěstí Elvise Presleyho?

Traduje se, že slavný zpěvák měl tyto hodinky osobně v oblibě a v muzikálu se tak objevily ne díky placené spolupráci, ale zcela přirozeně. Elvis prý hodinkami Hamilton Ventura obdarovával i své blízké přátele.


 

Lídr kolekce

Inovovaná verze tohoto modelu s názvem Ventura Elvis80 Auto přináší moderní a sportovnější pojetí klasického designu.

Tradiční ostré hrany venturovského trojúhelníku se zaoblily do leskle ocelového pouzdra o velikosti 42,5 mm. Jeho zadní stranu zdobí průhled do automatického strojku H-10 s rezervou chodu až 80 hodin – symbolicky jako připomenutí 80. narozenin Elvise Presleyho.
 

Hamilton Ventura & Elvis Presley

 
Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.