Košík je prázdný.

Tradition

V jednoduchosti je krása – a právě čistý design dělá z hodinek kolekce Montblanc Tradition skvělý doplněk pro každou pracovní či společenskou příležitost. Dámské a pánské modely se vyznačují střídmým, klasicky vyhlížejícím číselníkem, jehož nadčasovou eleganci podtrhují indexy a římské číslice. 

K oblibě kolekce nepochybně přispívá i příznivá cena. Její součástí jsou modely s quartzovým pohonem, s automatickým i ručním nátahem strojku. Vedle tříruček jsou v ní zastoupeny také chronografy. 

Nejoblíbenější modely

Montblanc Tradition Automatic Date 114337
114 400 Kč
Na dotaz
Zjistit dostupnost
Montblanc Tradition Automatic Date - 32 mm 114957
55 900 Kč
Na dotaz
Zjistit dostupnost
Montblanc Tradition Chronograph Quartz 114339
52 550 Kč
Na dotaz
Zjistit dostupnost
Montblanc Tradition Manual Winding 119962
45 800 Kč
Na dotaz
Zjistit dostupnost

Co jste možná nevěděli…

K tradici hodinek Montblanc patří precizní ruční práce. Manufaktura uvádí, že výroba jedněch hodinek trvá jejich zkušeným hodinářům kolem 300 hodin. Společně s hodinkami Montblanc si tak pořizujete i tuto hodnotu.

 

Lídr kolekce

Popularitu si získal elegantní tříručkový model Manual Winding (ref. 119962), který řadou detailů odkazuje ke klasickým hodinkám počátku 20. století. Listové ručky, minutová stupnice připomínající železniční pražce, dominantní římská číslice XII, stříbrný číselník i černý kožený řemínek podporují nadčasový výraz hodinek, vhodných pro každodenní nošení i pro mimořádné společenské příležitosti
 
Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.