Košík je prázdný.

Métiers dʼArt

Umění šlo vždy ruku v ruce s hodinářstvím. Nejde jen o složení strojku a dekorování jeho součástek, ale též o zdobení pouzdra a číselníku. Sběratelům s vytříbeným vkusem nabízí značka od roku 2004 kolekci Métiers dʼArt. 

Naleznete v ní hodinky s ručně zdobenými pouzdry i číselníky, které jsou poctou kulturním a historickým fenoménům, jako například čínským znamením zvěrokruhu, historickým horkovzdušným balonům nebo Mikuláši Koperníkovi. Umělecké skvosty, vyráběné stovky hodin, jsou produkovány ve velmi limitovaných edicích. 
 

Co jste možná nevěděli…

Kolekce Métiers dʼArt není ovšem to nejexkluzivnější, co zastupuje značku s maltézským křížem v logu. Nejnáročnějším klientům slouží oddělení Les Cabinotiers, které je téměř nezávislé na zbylé produkci značky. Jeho posláním je vytvářet originální díla na míru zákazníkovi. Vznikají tak naprosto unikátní kusy, které jsou určeny jen očím a zápěstí jejich majitele.

Lídr kolekce

Kvůli náročné výrobě najdeme v linii pouze limitovaný počet hodinek. Od jednoho tématu bývá představeno několik motivů a hodinky se často prodávají jako ucelená sbírka. Velmi povedená řada Les Aérostiers zahrnuje pět typů hodinek s různě barevnými horkovzdušnými balony, které jako by se vznášely nad číselníkem zdobeným transparentní vitráží. 


 

Vacheron Constantin - Métiers d'Art Les Aérostiers

 

Více od značky

Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.