Košík je prázdný.

Master

Ryze elegantní linie je zároveň nejoblíbenější kolekcí značky. Řadu Master dělíme na podkategorie Master Grande Tradition, Master Ultra Thin a Master Control. Všechny spojuje kulaté pouzdro, které se v různých velikostech „obléká“ do oceli, zlata i diamantů. Najdete zde hodinky téměř bez číslic, ty mnohdy nahrazují subtilní indexy. Jsou určené mužům i ženám preferujícím nadčasový půvab před módními výstřelky. 

Nadchnou vás jak ultratenké hodinky, jednoduché modely doplněné jen základními mechanismy, tak i velmi komplikované kusy s bitím a věčným kalendářem. V kolekci také najdeme nejvyspělejší verzi tourbillonu – gyrotourbillon 3.
 

Nejoblíbenější modely

Co jste možná nevěděli…

Modelová řada představená v roce 1992 má stejný název jako tou dobou zavedená kontrola hodinek - Master (Control).

Prověřením jejich chronometrické přesnosti, tedy nepřetržitým testováním po dobu šesti týdnů (1 000 hodin), dochází ke zjištění akurátnosti chodu, odolnosti vůči vodě, vibracím a teplotě. Dodnes je proces testování striktně dodržován.

Lídr kolekce

Kdo touží po hodinkách k obleku, volí Master Ultra Thin Moon 39 mm buď v ocelovém, nebo ve zlatém pouzdře. Modrá sekundová ručka koresponduje s noční oblohou lunární fáze, po jejím obvodu pak malá ručka ukazuje datum. Uvnitř pouzdra pracuje automatický strojek. Popularitu si získala i limitovaná verze v modrém provedení, jejíž číselník byl vyroben technikou smaltování.

 

Jaeger-LeCoultre - Master Control Memovox Timer

Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.