Košík je prázdný.

Harmony

Pokud sníte o dokonalých hodinkách s jiným než kulatým typem pouzdra, sáhněte po kolekci Harmony. Je pojmenována po harmonickém tvaru pouzdra polštářkového typu (cushion)

V manufaktuře se na kolekci uvedené v roce 2015 pracovalo dlouhých sedm let. Trvalo to tak dlouho proto, že byl současně s představením kolekce odhalen i zcela nový strojek s chronografem. Stejně jako další modelové řady Vacheron Constantin je i kolekce Harmony založena na konkrétním historickém modelu, tentokrát na chronografu z roku 1928. Harmony jsou zcela jistě hodinky, které píší novou estetickou kapitolu v historii značky. 
 

Co jste možná nevěděli…

Velmi současný design hodinek Harmony je dílem tří designérů kreativního týmu značky – dva pracovali na tvaru pouzdra, jeden na ručkách a číslicích.  

Lídr kolekce

V případě hodinek Harmony Split-Seconds Chronograph Ultra-Thin je v polštářkovém pouzdře o rozměrech 42 × 52 mm z platiny umístěn ultratenký kalibr 3500 vysoký pouhých 5,2 mm. Jde o jednotlačítkový chronograf s automatickým nátahem a prstencovým rotorem. Tato limitovaná edice je velmi exkluzivní a čítá pouhých 10 kusů. 


 

Vacheron Constantin - Hallmark of Geneva

 

Více od značky

Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.