Košík je prázdný.

Fiftysix

Hledáte současné hodinky, které působí velmi mladistvě, a přesto v sobě nesou nádech starých dobrých časů? V tom případě se zaměřte na modely z kolekce Fiftysix, na jejichž číselníku se střídají arabské číslice s indexy. Pouzdra o velikosti 40 mm jsou u vybraných modelů vyrobena z oceli – a je to v historii značky poprvé, kdy je ocel použita na elegantní, a ne sportovní modely. 

Tato modelová řada je pojmenována po hodinkách z roku 1956, přesněji po modelu 6073. Redesignovaná linie byla představena v roce 2018. Je pokládána za jakousi úvodní kolekci, tedy za vstupenku do světa Vacheron Constantin, díky níž můžete časem objevovat umění vysokého hodinářství.  
 

Nejoblíbenější modely

Co jste možná nevěděli…

Přestože je linie velmi puristická, nebyl by to maison s iniciálami VC, kdyby do kolekce nevměstnal aspoň jeden tourbillon.

Pro tento typ strojku výjimečné 41mm pouzdro z růžového zlata dává na odiv jak tuto exkluzivní komplikaci, tak i automatický strojek s prstencovým rotorem.
 

Lídr kolekce

Model Fiftysix Complete Calendar má kulaté 40mm pouzdro z růžového zlata, jež umocňuje eleganci hodinek, stejně jako hnědý řemínek z aligátora. Skrze zadní stranu pouzdra se safírovým sklíčkem lze obdivovat strojek. Na číselníku je na pozici 6 umístěn ukazatel měsíční fáze, v samostatných aperturách v horní polovině číselníku je znázorněn den v týdnu a měsíc. Datum ukazuje modrá ručka na stupnici po obvodu číselníku. 

Vacheron Constantin - Fiftysix Complete Calendar

 
Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.