Košík je prázdný.

Broadway

Čistě pánská řada hodinek pro celodenní nošení. Vhodná pro neformální, pracovní i společenské příležitosti. Newyorská Broadway je známá jako ulice plná ruchu, ale i zábavy, je příkladem amerického stylu života, který v sobě Hamilton stále obsahuje. Proto je i nejvhodnějším symbolem pro nabitý den majitele těchto hodinek Hamilton, jenž se rád pohybuje v nikdy nekončícím víru své metropole.

Variabilita a přijatelná cenová hladina – to jsou opět výhody této řady hodinek. V nabídce jsou zastoupeny modely s ukazateli data a dne v týdnu, případně s funkcí stopek. Tyto hodinky Hamilton s automatickým nebo quartzovým strojkem jsou rozpoznatelné díky svému typickému dekoru číselníku, jenž vyobrazuje lineární souměrnost newyorských ulic, a červené šipce na konci sekundovky. 
 

Co jste možná nevěděli…

Kolekce Broadway je pojmenovaná podle původní první kolekce kapesních hodinek Hamilton s názvem Broadway Limited, které značka vyráběla po svém založení v 90. letech 19. století. Jakkoliv jsou kořeny značky americké, dnes sídlí a vyrábí svou produkci ve Švýcarsku.


 

Lídr kolekce

Atraktivní sportovní chronograf zaujme mnoha prvky: kontrastem mezi ocelovým pouzdrem s tachymetrickou stupnicí a sytě modrým číselníkem a řemínkem. Symetrickými modrozelenými sčítači chronografu na pozici dvanáct a šest v protiváze k decentní mimostředné sekundovce na pozici devět a ukazateli data a dne v týdnu na pozici tři. Robustní 43mm pouzdro chrání strojek o rezervě chodu 60 hodin. Na výběr je ocelový tah nebo kožený řemínek.
 

Hamilton Broadway

 
Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.