Košík je prázdný.

Jak funguje Bezpečný nákup?

Jsme si jisti, že nákup hodinek na dálku, aniž by měl zákazník možnost vidět a zažít je na vlastní zápěstí, není hoden luxusního segmentu, do nějž značky z portfolia butiku Carollinum rozhodně patří. Chceme vám zpříjemnit zážitek z nakupování, a to i přes všechna současná omezení.
 

Bezpečný nákup se nevztahuje na hodinky Rolex a Patek Philippe.

1. Výběr hodinek

Z pohodlí domova či kanceláře si vyberete hodinky a doplňky, které na www.carollinum.cz najdete v příslušné sekci. Stačí kliknout na Bezpečný nákup, rozbalí se formulář a ten je třeba vyplnit. Stisknutím tlačítka Odeslat zašlete poptávku. V tu chvíli je řada na nás.

Vybrat hodinky
 
Bezpecny nakup hodinek - Carollinum Bezpecny nakup Carollinum

 

2. Domluva osobního předání

Jakmile odešlete formulář, spojí se s vámi butik manager, případně některý z našich kvalifikovaných kolegů z týmu prodejny Carollinum. Při společném telefonátu, který může probíhat i formou videohovoru, odprezentujeme vámi poptávaný model, případně se můžeme věnovat i další alternativní variantě a nabídku hodinek rozšířit. Domluvíme si podmínky koupě, a pokud budete spokojeni, určíme čas osobního předání, které jsme schopni realizovat do osmačtyřiceti hodin od zaslání vaší poptávky.
 
Concierge servis Carollinum.cz Bezpecny nakup hodinek a doplnku Carollinum
 
 

3. Osobní prezentace, či bezkontaktní převzetí

 Hodinky vám přivezeme domů či do kanceláře. Společně si v rukavičkách hodinky prohlédneme. Můžete si vyzkoušet, jak vám sedí na zápěstí, nebo třeba jak jsou těžké. Porovnat lze i více modelů, probrat jejich rozdíly, výhody. Pokud se vám budou konkrétní hodinky líbit, rádi vám vysvětlíme jejich funkce, poradíme, jak je nastavit a uvést do chodu. Nezáleží na tom, jak dlouho si o hodinkách budeme povídat, pro nás je prodej hodinek vášeň. Je jen na vás, zda si chcete hodinky jen převzít, nebo zvolíte osobní prezentaci.
 
Nakup na dalku - Bezpecny nakup Carollinum.cz

 

Dodržujeme všechna přísná hygienická opatření, návštěva proběhne dle aktuálních vládních nařízení (respirátor, dezinfekce apod.).

Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.