Košík je prázdný.

Baume

Jak jednoduchý název… Kolekce Baume z roku 2020 navazuje svou estetikou na kapesní hodinky, které značka vyráběla ještě před sto lety. Korunka pro řízení a nastavení hodinek je umístěna na pozici dvanáct, místo tradiční pozice třetí hodiny. Všechny modely mají minimalistický vzhled a určeny jsou ženám i mužům, jež vyznávají purismus a ztotožňují se s heslem „Méně je více“. Rozhodně zaujmou mimostřednou sekundovou ručkou, kulatou a velmi malou aperturou data na pozici šest a retro nožkami pouzdra, které drží prošívané textilní pásky.

Tahle „entry“ kolekce je určená pro všechny, kdo do světa luxusních hodinek teprve pronikají. 

Co jste možná nevěděli…

Značka Baume & Mercier je sedmým nejstarším výrobcem hodinek ve Švýcarsku, založena byla již roku 1830. Vždy se profilovala především jako výrobce elegantních časomír a s novou, dostupnou kolekcí Baume zve do přízně i mladé zákazníky.

Pro ty, kdo vyhledávají exkluzivitu, pak připravila limitované modely s automatickým nátahem Baume Ocean. Značka se při jejich výrobě rozhodla spolupracovat se dvěma partnery (Waste Free Oceans a Seaqual), kteří pomáhají udržovat planetu čistou, zbavují ji odpadků a vyrábějí z nich inovativní produkty, jako jsou hodinky Baume.
 

Lídr kolekce

Nová řada nám až časem ukáže, které hodinky se budou prodávat nejlépe. Momentálně sázíme na dámské hodinky s velikostí pouzdra 35 mm. Faktem je, že s cenou začínající na patnácti tisících korunách jsou všechny hodinky velmi dostupné.

Dá se u nich snadno měnit řemínek, přičemž skutečnost, že jde o hodinky, které myslí na udržitelnost a k jejichž výrobě byly využity plasty či hliníkové obaly, jim v dnešní době dodává na atraktivitě.
 
 

BAUME OCEAN LIMITED EDITION


Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.