Montblanc TimeWalker Chronograph Automatic

Sportovně agresivní design

Sportovně agresivní design. Kontrast černé a stříbrné si bere inspiraci z palubních budíků závodních aut. Ikonická červená vteřinovka chronografu se špičkou ve tvaru šipky Minerva doslova vyčnívá nad kónické porhodiované ručičky (hodinovou a minutovou). 

Vše dokresluje keramická otočná luneta s bočním vroubkováním pro lepší manipulaci, díky níž může být zaznamenán další čas. Šedesátivteřinová škála vepsaná po obvodu číselníku s prvky Super-LumiNova® je rozetnutá čtyřmi červenými indexy na pozicích 0/60, 15, 30 a 45 pro lepší čitelnost. Dalším dynamickým prvkem jsou vertikálně rozmístěné sčítače. Třicetiminutový na pozici 12 a dvanáctihodinový na pozici 6. Nechybí malá datumovka. 

Pouzdro hodinek z kartáčované oceli o průměru 43 mm evokuje závodního ducha díky částečně skeletovaným rohům inspirovaným aerodynamickými tvary závodních automobilů. 

Hodinky jsou osazeny automatickým strojkem MB 25.07 s komplikací chronografu a malé datumovky. Rezerva chodu je přibližně 46 hodin. K možnosti koženého řemínku či ocelového tahu rovněž přibyla varianta pryže s asymetrickým děrováním podobným tomu na řidičských rukavicích pro lepší prodyšnost. Zároveň má pryžový řemen protiskluzový vzorek na vnitřní straně pro lepší přilnavost na zápěstí. Dýnko s průhledem na strojek skrze safírové kouřové sklíčko. Vodotěsnost 100m.

Butik Montblanc

Více informací o hodinkách TimeWalker Chronograph Automatic Vám rádi poskytneme v našem butiku.

Vstoupit

Adresa: Široká 18, 110 00, Praha 1
Tel.: +420 221 771 670
E-mail: montblanc@carollinum.cz

Selected from Carollinum Magazine