Psací potřeby

Kde koupit
Jen málo značek dovedlo ve svém oboru to, co Montblanc ve výrobě psacích potřeb. Její vizionářský přístup k psaní, nestárnoucí design a nekompromisní kvalita vzbuzují již od roku 1906 obdiv na celém světě. Staňte se díky Carollinu součástí vybrané společnosti těch, kdo používají luxusní pera s ikonickou hvězdičkou.

Poradíme vám s výběrem

Hrot pera ze speciální edice věnované Williamu Shakespearovi.

Značku Montblanc jsme si v Carollinu oblíbili pro preciznost, s jakou přistupuje ke každému svému produktu. Na detailech záleží a Montblanc je v jejich dotahování přeborníkem.

Pomůžeme Vám najít pero odpovídající nejlépe  vaší osobnosti a životnímu stylu. Všechny modely si můžete v klidu osobně prohlédnout díky našim partnerům - prodejcům značky Montblanc v ČR.

Vedle pera vás vybavíme i všemi dalšími potřebnými doplňky, jimiž Montblanc posouvá hranice kultury psaní.

Klasické i speciální edice

První pero Montblanc bylo uvedeno na trh již v roce 1909 a pera jsou dodnes jedním z pilířuů produkce značky. Montblanc si na tomto poli drží neotřesitelnou pozici a podepisovat se perem s hvězdou ve znaku je tichým projevem dobrého vkusu a úcty k pokračující tradici, jejíž součástí se stali nejvýznamnější politici, podnikatelé a umělci. 

Ikonickou kolekcí psacích potřeb je bezesporu nadčasová řada Meisterstück, jejímž prvním exemplářem je plnicí pero Meisterstück 149- archetyp luxusního pera a legenda svého oboru, kterou při sobě nosil třeba i prezident Kennedy. Modely z této řady jsou výborně rozpoznatelné a dalece přesahují rámec funkčního předmětu. Jde o součást image potvrzující vysoké nároky svého majitele. 

Milovníci zajímavých inovací si přijdou na své například u edice StarWalker, posouvající technologické hranice výroby per. Sběratelé pak oceňují vzácné pera z limitovaných edic zasvěcených slavným spisovatelům či osobnostem 20. století.

Velkoobchod Montblanc v České republice

Společnost Carollinum je velkoobchodním distributorem značky Montblanc v České republice. 
Kontakt: Jan Valenta, manažer velkoobchodu: j.valenta@carollinum.cz

Kde koupit