BUTIK ROLEX

Pařížská 14, Praha 1 ukázat na mapě

Otevírací hodiny:

  • !: dočasně uzavřeno/ temporarily closed
  • Po – Pá: 10.00 – 19.00
  • So: 11.00 – 18.00
  • Ne: 12.00 – 18.00

Manažer obchodu

Klára Poláková

SERVIS ZÁKAZNÍKŮM V DOBĚ NOUZOVÉHO STAVU

Společnost Carollinum naprosto respektuje usnesení vlády o přijetí krizového opatření a uzavřela butiky Carollinum, Rolex a Patek Philippe v Pařížské ulici v Praze. O správnosti rozhodnutí nepochybujeme. Věříme, že toto opatření pomůže zpomalit a následně zastavit šíření viru. Momentálně pro naše zákazníky připravujeme řešení, aby mohli v případě zájmu zakoupit hodinky vybraných značek z portfolia butiku Carollinum i bez osobní návštěvy prodejny. O zavedení této služby vás budeme informovat. Máte-li nějaké dotazy, prosíme vás, abyste se na nás obraceli e-mailem: carollinum@carollinum.cz, případně jsme pro vás k dispozici na telefonním čísle 224 812 125. Děkujeme.

Doufáme, stejně jako většina národa, že toto radikální opatření přispěje již brzy k běžnému stavu a do ulic se vrátí život.

Tým Carollinum  


O ZNAČCE ROLEX

Rolex, legenda hodinářského světa a nejprestižnější značka švýcarských hodinek, má  jediný značkový boutique Rolex v České republice v ulici Pařížská číslo 14 v Praze 1. Interiér butiku odráží styl a estetiku této prestižní švýcarské značky a byl zhotoven designéry Rolexu na míru tak, aby harmonizoval se stylem domu z počátku 20. století. Butik Rolex poskytuje exkluzivní a pohodlné zázemí své klientele a splňuje vysoký standard péče a služeb, jimiž je tato značka světově proslulá.