O Carollinu

Společnost Carollinum s. r. o. byla založena v roce 1996, kdy získala výhradní zastoupení značky Montblanc pro Českou republiku. Svou nabídku postupně rozšířila o další významné značky luxusních hodinek jako jsou Rolex, Patek Philippe, Vacheron Constantin, Breitling, IWC, Cartier nebo Chanel. Celkově Carollinum zastupuje 18 značek a nabízí široký sortiment hodinek, psacích potřeb, kožených výrobků a doplňků. Do jejího portfolia pěti obchodů patří i jediné butiky Montblanc, Rolex a Patek Philippe v  České republice.

Historie společnosti

Lidé v Carollinu

Tamara Kotvalová


Majitelka společnosti Carollinum, s.r.o.

Tamara Kotvalová je majitelkou společnosti Carollinum s. r. o, kterou založila v roce 1996. Získala ocenění Žena roku a časopis Forbes ji pravidelně zařazuje mezi 50 nejvlivnějších žen ČR. 

Aktivně se věnuje charitě, je čestnou členkou a sponzorkou nadačního fondu Slunce pro všechny, členkou rady a pravidelným sponzorkou o. s. Klub přátel dětí dětských domovů. Je sponzorkou onkologické dětské kliniky v  Motole a přispívá na ozdravné pobyty dětí.

Společenská zodpovědnost

Lubomír Šilhavík

Ředitel společnosti

Carollinum, to jsou především výjimečné, nadčasové výrobky s precizním technickým a uměleckým zpracováním. Ale také přátelský a individuální přístup k našim zákazníkům, o který se jako rodinná firma snažíme poctivě každý den.


Péče o zákazníky a korporátní klientelu

Objevili jste v sobě vášeň pro hodinky nebo jiné luxusní produkty? Máte zájem se dozvědět se víc, nebo potřebujete pomoc s výběrem a doporučením? Naši manažeři a jejich týmy jsou připraveni poskytnout vám prvotřídní služby a komfort.


Klára Poláková

Vedoucí butiku Patek Philippe a Carollinum
V Carollinu od roku 2007
E-mail: prodejna@carollinum.cz

Výroba luxusních hodinek je náročná a unikátní práce. Za každým kusem hodinek je mnoho času a péče. Snažíme se, aby tomu odpovídal i náš přístup k zákazníkovi. Rádi bychom, aby se jeho návštěva u nás v butiku stala neopakovatelným zážitkem.

Ivana Šimčáková

Vedoucí butiku Rolex
V Carollinu od roku 2005
E-mail: rolex@carollinum.cz

Rolex je pro mě synonymem nejvyšší technické kvality a nadčasové krásy. Je mi ctí, že můžeme našim klientům nabízet nejširší sortiment legendárního výrobce v exkluzivním prostředí jediného značkového butiku v České republice.

Karolina Čechová

Vedoucí butiku Montblanc
V Carollinu od roku 2013
E-mail: montblanc@carollinum.cz

Naši zákazníci vyhledávají Montblanc pro prvotřídní kvalitu a exkluzivní provedení. Chceme, aby tomu odpovídal i jejich zážitek z nakupování. Proto děláme vše pro to, aby se u nás každý zákazník cítil jako vzácný host.

Marcela Yilmaz

Vedoucí butiku Airshop
V Carollinu od roku 2010
E-mail: airshop@carollinum.cz

Naším butikem na letišti projde mnoho lidí z různých koutů světa. Baví mě řešit s každým z nich jeho přání a očekávání. Troufnu si říct, že díky tomu již dokážu odhadnout, jaké hodinky se ke komu hodí, a které nejvíce ocení.   

Jan Valenta

Korporátní klientela
V Carollinu od roku 2003
E-mail: j.valenta@carollinum.cz

Obracejí se na nás klienti, kteří chtějí poděkovat svému obchodnímu partnerovi, nebo zaměstnanci dárkem trvalé hodnoty. U nás mají jistotu, že dostanou pouze originální zboží, které bylo vyrobeno ve stejné manufaktuře jako ostatní slavná pera, hodinky či kožené doplňky z naší nabídky.


Chcete pracovat v přátelském kolektivu rodinné firmy?

Nabídky zaměstnaní