O Carollinu

Společnost CAROLLINUM s.r.o. byla založena v roce 1996, kdy získala výhradní zastoupení značky Montblanc pro Českou republiku. Svou nabídku postupně rozšířila o další významné značky luxusních hodinek jako jsou Rolex, Patek Philippe, Vacheron Constantin, Breitling, IWC, Cartier nebo Chanel. Celkově Carollinum zastupuje 15 značek a nabízí široký sortiment hodinek, psacích potřeb, kožených výrobků a doplňků. Do jejího portfolia čtyř obchodů patří i jediné butiky Montblanc, Rolex a Patek Philippe v  České republice.

Historie společnosti

Lidé v Carollinu

Tamara Kotvalová


Majitelka společnosti Carollinum, s.r.o.

Tamara Kotvalová je majitelkou společnosti CAROLLINUM s.r.o., kterou založila v roce 1996. Získala ocenění Žena roku a časopis Forbes ji pravidelně zařazuje mezi 50 nejvlivnějších žen ČR. 

Aktivně se věnuje charitě, je čestnou členkou a sponzorkou nadačního fondu Slunce pro všechny, členkou rady a pravidelnou sponzorkou o. s. Klub přátel dětí dětských domovů. Je sponzorkou onkologické dětské kliniky v  Motole a přispívá na ozdravné pobyty dětí.

Společenská zodpovědnost


Péče o zákazníky a korporátní klientelu

Objevili jste v sobě vášeň pro hodinky nebo jiné luxusní produkty? Máte zájem se dozvědět více, případně potřebujete pomoc s výběrem či doporučením? Naši manažeři a jejich týmy jsou připraveni poskytnout vám prvotřídní služby a komfort.


Klára Poláková

Vedoucí butiku Patek Philippe, Rolex
V Carollinu od roku 2007
E-mail: prodejna@carollinum.cz

Výroba luxusních hodinek je náročná a unikátní práce. Za každým kusem hodinek je mnoho času a péče. Snažíme se, aby tomu odpovídal i náš přístup k zákazníkovi. Rádi bychom, aby se jeho návštěva u nás v butiku stala neopakovatelným zážitkem.

Karolina Čechová

Vedoucí butiku Montblanc
V Carollinu od roku 2013
E-mail: montblanc@carollinum.cz

Naši zákazníci vyhledávají Montblanc pro prvotřídní kvalitu a exkluzivní provedení. Chceme, aby tomu odpovídal i jejich zážitek z nakupování. Proto děláme vše pro to, aby se u nás každý zákazník cítil jako vzácný host.

Jan Valenta

Korporátní klientela
V Carollinu od roku 2003
E-mail: j.valenta@carollinum.cz

Obracejí se na nás klienti, kteří chtějí poděkovat svému obchodnímu partnerovi, nebo zaměstnanci dárkem trvalé hodnoty. U nás mají jistotu, že dostanou pouze originální zboží, které bylo vyrobeno ve stejné manufaktuře jako ostatní slavná pera, hodinky či kožené doplňky z naší nabídky.