O Carollinu

Společnost CAROLLINUM s.r.o. byla založena v roce 1996, kdy získala výhradní zastoupení značky Montblanc pro Českou republiku. Svou nabídku postupně rozšířila o další významné značky luxusních hodinek jako jsou Rolex, Patek Philippe, Vacheron Constantin, Breitling, IWC, Cartier nebo Panerai. Celkově Carollinum zastupuje 16 značek a nabízí široký sortiment hodinek, psacích potřeb, kožených výrobků a doplňků. Do jejího portfolia obchodů patří i jediné značkové butiky Rolex a Patek Philippe v  České republice a velkoobchodní zastoupení značek: Montblanc, Baume & Mercier, Hamilton a MIDO. Provozuje rovněž hodinářský servis.

Historie společnosti

Lidé v Carollinu

Tamara Kotvalová


Majitelka společnosti Carollinum, s.r.o.

Tamara Kotvalová je majitelkou společnosti CAROLLINUM s.r.o., kterou založila v roce 1996. Získala ocenění Žena roku a časopis Forbes ji pravidelně zařazuje mezi 50 nejvlivnějších žen ČR. 

Aktivně se věnuje charitě, je čestnou členkou a sponzorkou nadačního fondu Slunce pro všechny, členkou rady a pravidelnou sponzorkou o. s. Klub přátel dětí dětských domovů. Je sponzorkou onkologické dětské kliniky v  Motole a přispívá na ozdravné pobyty dětí.

Společenská zodpovědnost

Lukáš Cyrankowski

Finanční a provozní ředitel
V Carollinu od roku 2018

E-mail: l.cyrankowski@carollinum.cz

Nejen ve finančním světě platí známé heslo, že čas jsou peníze. O mechanických hodinkách to platí dvojnásob. Luxusní hodinky na své hodnotě neztrácejí, naopak je lze doporučit jako investiční příležitost s estetickou hodnotou.

Péče o zákazníky a korporátní klientelu

Objevili jste v sobě vášeň pro hodinky nebo jiné luxusní produkty? Máte zájem se dozvědět více, případně potřebujete pomoc s výběrem či doporučením? Naši manažeři a jejich týmy jsou připraveni poskytnout vám prvotřídní služby a komfort.


Klára Poláková

Vedoucí butiků Patek Philippe a Rolex
V Carollinu od roku 2007
E-mail: k.polakova@carollinum.cz

Výroba luxusních hodinek je náročná a unikátní práce. Za každým kusem hodinek je mnoho času a péče. Snažíme se, aby tomu odpovídal i náš přístup k zákazníkovi. Rádi bychom, aby se jeho návštěva u nás v butiku stala neopakovatelným zážitkem.

Martin Janna

Vedoucí butiku Carollinum
V Carollinu od roku 2013

E-mail: m.janna@carollinum.cz

Butik Carollinum je branou do světa špičkových hodinek, kde každému zákazníkovi pomůžeme s výběrem dle jeho osobnosti, preference i zálib. Pečlivě pro vás vybíráme dostupné modely až po přísně limitované edice. Jen u nás tak můžete postupně objevovat kouzlo tradičních hodinářských značek v příjemném prostředí.

Jan Valenta

Brand manažer a manažer velkoobchodu
V Carollinu od roku 2003
E-mail: j.valenta@carollinum.cz

Obracejí se na nás klienti, kteří chtějí poděkovat svému obchodnímu partnerovi, nebo zaměstnanci dárkem trvalé hodnoty. U nás mají jistotu, že dostanou pouze originální zboží, které bylo vyrobeno ve stejné manufaktuře jako ostatní slavná pera, hodinky či kožené doplňky z naší nabídky.