Košík je prázdný.

Traditionnelle

Dokonalé zpracování, solidnost a tradice – to jsou základní stavební kameny kolekce Traditionnelle, jež vzdává poctu více než 260letům historie značky Vacheron Constantin. V modelové řadě najdete klasické oblekové hodinky různých velikostí, dámské i pánské, uložené v kulatých pouzdrech z drahých kovů. Všechny spojuje designový prvek připomínající koleje a pražce po obvodu číselníku, využívaný historicky pro snazší čtení minut.

Kolekce Traditionnelle je pomyslnou výkladní skříní značky – ukazuje um hodinářů na časomírách, které odhalují komplikace, tedy doplňkové funkce k prostému měření času, a to včetně těch královských. Těmi jsou tourbillon, minutová repetice nebo věčný kalendář.
 

Nejoblíbenější modely

Co jste možná nevěděli…

V kolekci Traditionnelle vás chytnou za srdce i hodinky Grandes Complications, jež se mohou pochlubit vícerem velkých komplikací najednou. Spojením tourbillonu, věčného kalendáře a minutové repetice vzniká výjimečné umělecké a technické dílo. 

 

Lídr kolekce

Model Traditionnelle Tourbillon má na pozici 6 umístěný tourbillon, který eliminuje vliv gravitace na chod strojku a činí jej přesnějším. Dnes je to především skvost estetický, symfonie pro oči. Na klícce tourbillonu je umístěna sekundová ručka.

Pouzdro o velikosti 41 mm je vyrobeno z růžového zlata, stejně jako ručky. Automatický strojek má rezervu chodu 80 hodin a tuto klasiku doplňuje tmavě hnědý řemínek z kůže aligátora. 
 

Traditionnelle Twin Beat Perpetual Calendar

 
Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.