Košík je prázdný.

Quai de lʼIle

Jste zastáncem hesla, že „více je opravdu více“? Připadají vám minimalistické hodinky tak trochu nudné a obleková klasika není nic pro vás? Naopak toužíte po sportovně elegantních modelech... Pak vás zajisté nadchne modelová řada Quai de lʼIle, pojmenovaná po historickém sídle značky Vacheron Constantin v Ženevě.

Pouzdra o velikosti 41 mm jsou vyrobena buď z růžového zlata, nebo z oceli, což hodinkám dodává relaxovanější vzhled. Signifikantním prvkem je též kruhová stupnice data umístěná uvnitř číselníku, objevuje se u čtyř z pěti modelů v kolekci. 
 

Co jste možná nevěděli…

V roce 1875 nechal Jean-François Constantin, synovec Françoise Constantina, postavit novou manufakturu v srdci Ženevy, na Quai de lʼIle. Šlo o první moderní manufakturu svého druhu a dnes v ní sídlí kromě velkého butiku značky také její historické oddělení.

 

Lídr kolekce

Hodinky Quai de lʼIle Self-Winding, reference 4500S/000A-B364, zaujmou na první pohled krásnou modrou barvou číselníku. Na stupnici v jeho vnitřní části jsou znázorněny dny v měsíci. Konkrétní datum ukazuje malá šipka. Pouzdro o velikosti 41 mm je vyrobeno z oceli, strojek pohání rotor automatického nátahu. 


 

Více od značky

Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.