Košík je prázdný.

Historiques

Pro opravdové milovníky historie je určena kolekce Historiques. Vzdává poctu bohatým dějinám značky Vacheron Constantin a přináší unikátní skvosty, kterými se švýcarská manufaktura nesmazatelně zapsala do dějin hodinářství, ovšem v moderní interpretaci.  

Hodinky Historiques se vyrábějí pouze ve velmi limitovaném počtu. Mezi nejslavnější patří třeba modely American 1921, určené původně pouze pro americký trh, nebo Cornes de Vache, pojmenované po tvaru pouzdra. Jeho nožky totiž připomínají kravské růžky. 
 

Nejoblíbenější modely

Co jste možná nevěděli…

Padesátá léta byla zlatou érou značky Vacheron Constantin, pokud jde o experimentování s různými tvary pouzder. Model Aronde (vlaštovka), jenž se dnes už nevyrábí, získal jméno díky obdélníkovému pouzdru s dvojicí křivek po straně, jež připomínaly ocas vlaštovky. 
 

Lídr kolekce

Model American 1921netradiční polštářkové pouzdro vyrobené z růžového zlata o velikosti 36,5 × 42,19 mm. Korunka je umístěna na pozici 1 a celý číselník je pootočený kvůli snadné čitelnosti času. Arabské číslice navozují atmosféru 20. let minulého století, kdy byl tento model poprvé představen. Hodinky doplňuje červený řemínek z kůže mississippského aligátora. 
 

Vacheron Constantin - Historiques American 1921

 

Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.