Košík je prázdný.

Heures Créatives

Modely, které působí jako neodolatelný šperk a skví se na dámském zápěstí při výjimečných společenských událostech, představila značka Vacheron Constantin v roce 2015 v rámci oslav 260 let od založení. 

Kolekci luxusních hodinek pojmenovala Heures Créatives a zosobňují ji modely bohatě zdobené diamanty. Hodinky jsou inspirovány třemi epochami v dějinách brandu: art nouveau, art deco a 70. léty minulého století. Pro tuto kolekci značka využila potenciál uměleckého ateliéru Métiers dʼArt, kde pracují dva mistři věnující se osazování hodinek drahokamy.

 

Co jste možná nevěděli…

Značka Vacheron Constantin vyrobila své první dámské náramkové hodinky už v roce 1889 a šlo o jedny z prvních sériově vyráběných náramkových hodinek na světě. Rozkvět hodinek pro ženy zaznamenáváme ve 20. letech minulého století. 
 

Lídr kolekce

Kolekce čítá sedm dámských šperkových modelů. Všechny mají vlastní strojek s ručním nátahem. Některé z hodinek jsou takzvané secret watch, jejichž číselník je ukryt v dekorovaném pouzdře. Kromě bílého zlata a diamantů je na výrobu některých číselníků využita i perleť. Hodinky doplňují černé saténové pásky.  
 

Vacheron Constantin - Heures Créatives 

 
Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.