Košík je prázdný.

Égérie

Kolekce je určena výhradně ženám. Pouzdra z oceli či zlata doprovází netradičně umístěná korunka a decentralizované datum či lunární fáze. Všechny modely mají diamantovou lunetu, arabské číslice, subtilní ručky a perfektní číselník. Ten byl vyroben tradičním způsobem gilošování, tapiserie našla inspiraci ve světě vysoké krejčoviny, připomíná plisé a výšivku. 

U vrcholného celodiamantového modelu je číselník poset brilianty. Dekorování pavé, kdy je místo vedle místa vyplněno drahým kamenem, dodává hodinkám neopakovatelnou záři a jas. Hodinky s pouzdrem o rozměru 35 a 37 mm pohání automatický strojek, v případě nejmenší verze, 30mm, jde o quartz. Chod mechanických in-house strojků lze pozorovat skrze safírové dýnko. Ke zlatým modelům je v balení k dispozici několik řemínků, které lze díky praktickému systému s klipem snadno měnit.

Nejoblíbenější modely

Co jste možná nevěděli…

Na číselník hodinek Moon Phase Diamond-pavé z bílého zlata bylo využito 510 kusů diamantů, pouzdro je poseto dalšími 292 kusy briliantů.

Velký diamant ve tvaru růže najdeme na korunce, na sponě řemínku se skví dalších 21 diamantů, celkem jich na této exkluzivní šperkařské časomíře najdeme 824.
 

Lídr kolekce

Ocelová varianta Égérie Self-winding s ocelovým tahem zaujme modrou sekundovou ručkou pohybující se po úchvatném číselníku s dekorem plisé. Diamantová luneta jen podporuje noblesní vzhled hodinek, které v případě této 35mm verze ozvláštňuje datum s drobnou modrou šipkou indikující, kolikátého právě je. U hodinek Moon Phase v 37mm ocelovém pouzdru se pak můžeme kochat romanticky vyvedenou měsíční fází, již doprovázejí hvězdičky a malé mráčky.
 

Vacheron Constantin - Égérie

 
Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.